League of Legends League of Legends Haberleri

VFŞL’de 6. hafta 3. gün maçları tamamlandı

VFŞL’de çekişmeli geçen 6. hafta, Pazartesi akşam oynanan dört karşılaşmayla sona erdi.

Günün ilk maçında HWA Gaming ile Doğuş Üniversitesi Aurora karşı karşıya geldi. HWA, AUR karşısında favori olarak çıktığı maçta orta ve üst koridordan kurduğu baskıyla rahat bir galibiyete ulaştı.

İkinci maçta ise Beykent Üniversitesi YouthCREW ve 1907 Fenerbahçe’yi Sihirdar Vadisi’nde gördük. 7-21’lik ikna edici bir galibiyet alan FB kendini bulmuş gibi görünürken, YC ise bir o kadar dağınık göründü. Rahat kazanan FB’de orta koridora alınan Wukong dikkatleri üzerine topladı.

Günün üçüncü maçında Royal Bandits ile Bursaspor Esports kozlarını paylaştı. Diğer maçlara kıyasla daha durağan geçen maçta Royal Bandits daha az hata yapan taraf oldu ve rakibine üstünlük kurmayı başardı. Freeze ve Closer’ın parladığı maçta RB güzel bir galibiyete imza attı.

Günün son maçında yeniden eski günlerine göz kırpan Dark Passage, Bahçeşehir Supermassive karşısında bol skorlu mücadele sonunda zafere ulaşmayı başardı. Haftanın en kaotik maçına şahit olduğumuz karşılaşmada karşılıklı hatalar maça yön verdi. Son hatayı yapan SUP, mağlubiyetten kurtulamadı. Dark Passage ise bu hafta içerisinde hem Royal Bandits hem de Bahçeşehir Supermassive’i yenerek taraftarlarına play-off için umut verdi.

6. hafta sonunda oluşan puan durumu ise şöyle:

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

1 Comment

  • Frozen 31 Temmuz 2018

    W U K O N G L A N D I N I Z!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir