League of Legends League of Legends Haberleri

VicaL, All Knights’a transfer oldu

Son olarak Bahçeşehir SuperMassive ile çalışan Koreli koç VicaL, Latin Amerika temsilcisi All Knights’a transfer oldu.

Bahçeşehir SuperMassive geçtiğimiz sezonun başında iddialı bir kadro ve koç ekibi kurdu. Frozen ve Wolf ile anlaşan takım koç ekibi için VicaL ve Pades’i renklerine bağladı. Kağıt üstünde çok güçlü bir kadro kuran takım iki mevsimde de final oynadı ancak kupaya uzanamadı. Sezonun sona ermesiyle akademi oyuncuları ve as takımdaki Korelilerle yolları ayıran ekip gelecek sezon kısmen yeniden yapılanacak gibi duruyor. Takımdan ayrılan ilk Korelinin durağı belli oldu. Koç VicaL, Latin Amerika temsilcisi All Knights ile anlaşmaya vardı.

VicaL profesyonel oyunculuktan gelme bir isim değil. Ülkesinde çeşitli takımların koç ekiplerinde yer alan isim 2014 yılında Star Horn Royal Club’a transfer oldu ve Çin’in yolunu tuttu. Koçun ondan önceki durağı ise LCK’in önemli organizasyonlarından KT Rolster’dı. LPL’de xiaohu, LetMe ve Mlxg gibi isimlerle çalışan koç, bir sonraki mevsim LSPL temsilcisi DS Gaming’e transfer oldu ve burada bir yıl geçirdi.

Koreli koç, Kongdoo Masters ile çalıştıktan sonra ülkemize geldi ve Bahçeşehir SuperMassive ile sözleşme imzaladı. SUP, koç ekibinde VicaL ve Pades’i bulunduruyordu. Pades’in bir dönem askere gitmesiyle kötü zamanlar geçiren ekip sonunculuğa kadar gerilemişti.

VicaL’ın sıradaki durağı All Knights, geçtiğimiz mevsim LLA’de final oynamıştı. Takım bu yıl Alive ve Jisu gibi önemli transferler yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir