League of Legends League of Legends Haberleri

Vodafone Giants, 2020 LVP kadrosunu duyurdu

LVP temsilcisi Vodafone Giants, 2020’de mücadele edeceği Th3Antonio, Lamabear, Pretty, Attila ve Erdote beşlisini duyurdu.

Eski LEC takımlarından Giants, franchising sistemine kabul alamamasının ardından LVP’de Vodafone Giants ismiyle mücadele etmeye başladı. Geçtiğimiz mevsim LVP şampiyonu olmayı başaran ekip EU Masters’da harika bir performans sergilemiş ve finale kadar yükselmişti. Th3Antomio, Razork, Milica, Deadly, denyk beşlisiyle mücadele eden ekip sezonun sona ermesiyle 4 oyuncusun kaybetti. Kadronun büyük bir kısmı LEC’ye transfer oldu ve Vodafone Giants gelecek sezon mücadele edeceği Th3Antonio, Lamabear, Pretty, Attila ve Erdote beşlisini duyurdu.

Werlyb ile birlikte İspanya’nın en eski ve en bilinen üst koridorlarından biri olan Th3Antonio geçtiğimiz sezondan takımda kalan tek isim. LVP’de yerli olarak sayılan oyuncu takımının önemli bir parçası olabilecek kapasiteye sahip. Ormancı Lamabear ise uzun bir süredir sahnede yer alıyor. Henüz 21 yaşında olsa da LEC tecrübesi var ve Amazing, Wisdom, Selfie, Hans Sama, IgnaR gibi isimlerle birlikte oynadı.

Orta koridor için Pretty’yi tercih eden Vodafone Giants, Milica’dan sonra LEC’ye bir orta koridor daha gönderebilir. Daha önce Vitality Akademi forması da giyen Pretty son olarak MAD Lions bünyesi altında yer aldı. Takımın en önemli transferi nişancı Attila oldu. Uzun bir süredir LEC’de mücadele eden isim bu sezon kendine kontrat bulamamış ve açıkta kalmıştı. Destek Erdote ise Ultraliga’da final oynama başarısını göstermişti.

Takım kağıt üstünde LVP’nin en iddialı kadrosu gibi gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir