League of Legends League of Legends Haberleri

Vrow, Dark Passage’a transfer oldu

Daha önce Avrupa’nın yerel liglerinde forma giyen  Vrow, Dark Passage Akademi’nin yeni orta koridoru oldu.

Mevsim başında genç bir kadro kuran Dark Passage geleceğe yatırım için önemli bir adım attı. Akademi takımını da sağlam kuran ekip as kadroyla bekleneni veremedi. Oynanan 12 maçtan sadece 3’ünü kazanabilen Dark Passage, Akademi Ligi’nde yoluna 8 galibiyet 4 mağlubiyetle devam ediyor. Son olarak Naru ve Mypleasure’ı transfer eden DP, bu mevsimki ilk yabancı transferini akademi takımına yaptı. Rumen orta koridor Vrow, DP Akademi’yle anlaştı.

As kadroda 5 Türk oluşumunu koruyan Dark Passage ilk yabancı oyuncu transferini akademiye yaparak birçok taraftarı şaşırttı. Vrow, daha önce Avrupa’nın yerel liglerinde forma giymiş bir oyuncu. 22 yaşındaki orta koridor 2016 yılında Yükselme Ligi ekiplerinden SAW Esports’la mücadele etti. Yunanistan, Almanya, İtalya, İngiltere, İspanya, Polonya ve Balkanlar’da forma giydi. Tecrübeli orta koridor uzun süredir sahnede diyebiliriz.

Hem VFŞL hem de Akademi Ligi’nde orta koridor sıkıntısı çeken takım Berentt ve UNMANAGEABLE’dan bekleneni alamadı. Bu sebeple önce eski oyuncusu Naru’yu transfer eden ekip akademiye de tecrübeli ve yabancı olan Vrow ile anlaştı. İki kadronun da genç oyunculardan oluştuğunu hatırlatmakta fayda var. Takımın akademide 8 galibiyet 4 mağlubiyeti bulunuyor ve şu anda ilk dört sıradalar. Bu transferle takımdaki performansın ne yönde değişeceğini göreceğiz.

Bakalım Dark Pasage, Akademi Ligi’nde playofflara kalabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir