League of Legends League of Legends Haberleri

Wadid, FlyQuest’ten ayrıldı

LCS temsilcisi FlyQuest, koreli desteği Wadid ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Kurulduğu günden bu yana beklentileri bir türlü karşılayamayan FlyQuest her mevsim farklı beşlilerle mücadele etti. Ekip bu beşlilerin hiçbiriyle uluslararası alanda mücadele edemedi. LCS’in ortalama takımları arasında yer alan FlyQuest sezon başında Wadid ile anlaşmış ancak vize sorunları yüzünden Koreli oyuncuyu uzun süre Vadi’de göremedik. Takım tarafından yapılan açıklamaya göre Koreli desteği uzun bir süre daha FlyQuest formasıyla göremeyeceğiz gibi gözüküyor. FlyQuest, Wadid ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Kariyerine ülkesi Kore’de başlayan Wadid ilk olarak CK ekiplerinden Rising Star Gaming’in formasını giydi. Erkenden yurt dışına açılan oyuncunun sıradaki durağı LEC ekiplerinden Team ROCCAT oldu. Burada bir mevsim geçiren isim takım arkadaşı Hjarnan ile G2’ya transfer oldu. Takımıyla ilk mevsiminde final oynayan Koreli isim şampiyon olamadı ancak Rift Rivals’ı kazandı. Bir sonraki mevsim şampiyon olan G2, Worlds’e katıldı ancak turnuvaya yarı finalde veda etti.

Wadid’in bir sonraki durağı Rogue oldu. Rogue çok kötü bir mevsim geçirdi ve LEC’i son sırada tamamladı. Burada sadece bir mevsim geçiren Wadid, LCS ekiplerinden FlyQuest ile anlaştı. Burada çeşitli sebeplerden dolayı fazla oynama şansı bulamayan destek akademi takımıyla da maçlara çıktı. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı. Wadid’in LCS’te kalıp kalmayacağı henüz belli değil.

Bakalım Wadid’in sıradaki durağı neresi olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir