League of Legends League of Legends Haberleri

WaenA, Dark Passage’a transfer oldu

Yeni sezona genç oyunculardan kurulu bir kadro ile girmek isteyen Dark Passage, son olarak Bahçeşehir SuperMassive Akademi forması giyen WaenA ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz sezonun başında daha önce fazla tecrübesi olmayan oyunculardan kurulu bir kadro ile mücadele etmeye karar veren Dark Passage, tek yabancı hakkını orta koridorda kullanmıştı. İkinci mevsimin başında 5 Türk’e yönelen ekip gelecek sezon da bu parolayla yoluna devam edecek. Daha önce iki ormancı ve bir orta koridorunu duyuran takım, ikinci orta koridorunu duyurdu. Ekibin, Maximillion’dan sonra yaptığı ikinci orta koridor transferi WaenA oldu.

Yükselme Ligi’nde forma giydikten sonra 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer olan WaenA, burada Frozen’ın yedeği olarak yer aldı. Sadece burada değil, 3 yıldır Frozen’ın yedeği konumundaki isim Koreli yıldızdan çok şey öğrendi. WaenA’nın eksik kaldığı bu nokta ise bu öğrendiklerini tam anlamıyla Vadi’ye yansıtamaması oldu. 1907 Fenerbahçe’de fazla forma şansı bulamayan oyuncu geçtiğimiz yılın başında Bahçeşehir SuperMassive’e transfer oldu.

SUP’ta akademi kadrosunda yer alan WaenA, takımıyla iki kez Akademi Ligi Yarı Finalleri’nde boy gösterdi ve kısa bir süre as takımda oynadı. Frozen ile yakın arkadaş olan isim mevsim arasında Kore’de antrenman yaptı. Henüz 19 yaşındaki oyuncunun yeni durağı Dark Passage oldu. DP yine 5 Türk’ten oluşan bir kadro kuracak gibi gözüküyor.

WaenA, DP’nin bu sezon yaptığı ikinci orta koridor transferi. Bakalım genç oyuncu nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir