League of Legends League of Legends Haberleri

Whitelotus, Redemption POA’ya transfer oldu

Arjantinli nişancı Whitelotus, gelecek mevsim için CBLOL ekibi Redemption POA ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz mevsimi CBLOL ekibi INTZ ile geçiren Whitelotus ondan beklenenin Vadi’ye yansıtamadı. Arjantinli nişancı 21 maçın sadece 7’sinde forma giydi, geri kalan mücadelelerde ise INTZ ekibi nişancı tercihini Mills’den yana kullandı. Takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Whitelotus geçtiğimiz günlerde şaşırtmayan bir kararla ekipler yollarını ayırdı. ESPN Brazil’in haberine göre tecrübeli nişancı bir başka CBLOL ekibi Redemption POA ile anlaştı.

Whitelotus, kariyerine 2014 yılında RtN Gaming’le başladı. Oyuncunun forma giydiği diğer takımlar: PEX Team, Last Kings, Kaos Latin Gamers, Lyon Gaming, Rainbow7 ve INTZ Esports. Uluslararası turnuvalarda ilk deneyimini Kaos Latin Gamers ile yaşayan nişancı Lyon Gaming formasıyla MSI ve Worlds’e katılma şansı yakaladı.

Tecrübeli nişancı Rainbow7 formasıyla bir süre ceza aldı. Tekli derecelide gösterdiği davranışlardan dolayı 4 ay ceza alan isim bir süre sahnede gözükmedi. Ardından Brezilya’ya transfer olan Whitelotus INTZ Esports formasıyla bir hayli etkisizdi. Arjantinli oyuncunun takıma uyum sağlayamaması geçtiğimiz mevsimi onun için zor kıldı. Bu durum oyuncunun kariyeri için de iyi olmadı.

Bu transferle birlikte Redemption POA ekibindeki nişancı sayısı üçe çıktı. Danz0r ve Dudstheboy’un ne yapacağı merak ediliyor. Bu iki isim takımda kalırsa Whitelotus’un yine uyum konusunda sıkıntılar yaşaması durumunda devreye girebilirler. Bakalım deneyimli nişancı geçtiğimiz mevsimi taraftarlara unutturabilecek mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir