League of Legends League of Legends Haberleri

Wolf, Bahçeşehir SuperMassive’den ayrıldı

VFŞL temsilcisi Bahçeşehir SuperMassive, Koreli destek Wolf ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Geçtiğimiz sezonun başında transferi açıklandığında büyük yankı uyandıran dünya şampiyonu Wolf, sezon genelinde kendisinden bekleneni veremedi diyebiliriz. SKT’de kötü bir sezon geçirdikten sonra takımdan ayrılan Koreli destek tekliflere açık olduğunu duyurmuştu. Oyuncu sezon başında Bahçeşehir SuperMassive ile anlaştı ve iki mevsim üst üste final oynamasına rağmen şampiyonluk yaşamadı. Koreli koç VicaL ve orta koridor Frozen ile yollarını ayıran Bahçeşehir SuperMassive, destek oyuncusu Wolf’un da takımdan ayrıldığını duyurdu.

Kariyeri başarılarla dolu oyuncu Bang ile birlikte SKT’ye girdiği günden itibaren dünyanın en başarılı destekleri arasında yer aldı. Alt koridorda harika işler başaran bu ikili Faker’ın önderliğinde birçok şampiyonluk yaşadı. Burada MaRin, Easyhoon, bengi, Impact, Scout, Duke ve Blank gibi isimlerle oynayan destek pozisyonunun en deneyimlileri arasında yer alıyor.

Sezon başında Frozen ile birlikte Bahçeşehir SuperMassive’e gelen oyuncunun transferi çok konuşuldu. Çoğu taraftar SuperMassive’i direkt olarak şampiyon ilan etti ancak Vadi’de işler biraz daha farklı işledi. Kış Mevsimi’nde Ruin ve Kirei’ye karşı koyamayan SUP, finale çıktı ancak şampiyonluk yaşayamadı. Yaz Mevsimi’nde sonuncu sıraya kadar düşen ekip büyük çabalarla yeniden yükseldi ve final gördü ancak bu sefer de Royal Youth engeline takıldı.

Bakalım Wolf’un sıradaki durağı neresi olacak? SUP’un kuracağı kadro da merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir