League of Legends League of Legends Haberleri

Worlds 2019 Ön Elemeleri ikinci tur kuraları çekildi

Worlds 2019 Ön Elemeleri ikinci tur eşleşmeleri belli oldu, temsilcimiz Royal Youth, 7 Ekim’de Clutch Gaming karşısına çıkacak.

Worlds 2019 Ön Eleme Aşaması’nın ilk turu tamamlandı. Royal Youth ve Flamengo eSports arasında oynana tiebreak maçının ardından elenen ve ikinci tura çıkan takımlar kesinleşti. A ve B gruplarını sonuçları dün belli olmuştu. Splyce, Clutch Gaming, Unicorns of Love ve Isurus Gaming gruplarını ilk iki sırada tamamladı. Bugünün sonuçlarının ardından ise Damwon Gaming, Hong Kong Attitude, Royal Youth ve Lowkey Esports bir üst tura yükseldi. Worlds 2019 Ön Elemeleri’nde ikinci tur kuralarını aşağıda bulabilirsiniz.

Worlds 2019 Ön Elemeleri İkinci Tur Eşleşmeleri

  • DAMWON Gaming – Lowkey Esports
  • Hong Kong Attitude – Isurus Gaming
  • Clutch Gaming – Royal Youth
  • Splyce – Unicorns of Love

D grubunun birincisi, bu aşamanın en güçlü ekibi olarak kabul edilen DAMWON Gaming, C grubunun ikincisi Lowkey Esports ile karşılaşacak. İlk torba takımlarından en zayıfı olarak gözüken Hong Kong Attitude ise yine zayıf takımlardan Isurus Gaming ile kozlarını paylaşacak. Temsilcimiz Royal Youth, tiebreak maçının ardından gruptan çıkma hakkı elde etti ve kuranın ardından ikinci turdaki rakibi Clutch Gaming olarak belirlendi. Son eşleşmede ise İlk torbanın güçlü ekiplerinden Splyce, sürpriz bir performans sergileyen Unicorns of Love ile karşılaşacak.

DAMWON Gaming-Lowkey Esports ve Clutch Gaming-Royal Youth mücadeleleri 7 Ekim’de oynanacak. Geri kalan iki eşleşme için belirlenen tarih ise 8 Ekim. Temsilcimize başarılar diliyoruz.

1 Comment

  • Metehan 7 Ekim 2019

    Clout gaming içinden geçeceğimizi düşünüyorum top Lane oyunu zayıf Bi takım bunu özellikle cloaser in iyi kullanmadı lazım fazla açık oynadığı maçlr görmüştüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir