League of Legends

x-kom AGO, Razer ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Polonya merkezli takım x-kom AGO, bilgisayar ekipmanı üreticisi Razer ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

AGO ve x-kom takımlarının birleşmesinin ardından takım, x-kom AGO adını alan takım, ekipman tedarikçisi olarak RAZER’i seçti. Sponsorluk 2020 yılı boyunca geçerli olacak. Organizasyonun Counter Strike: Global Offensive, Fortnite ve League of Legends oyunlarında takımları bulunuyor. Takım bu sezon Razer dışında Garmin, Wrigley’s Orbit, LG ve Puma gibi markalarla anlaşma imzaladı.

Küresel Hedefler

Razer Espor Sorumlusu Yann Salsedo sponsorlukla ilgili yaptığı açıklamada, “Razer’de yenilik, kurucu değerlerimizden biridir. Bu aynı zamanda x-kom AGO ile güçlü bir şekilde paylaştığımız bir zihniyet. Hikayelerinin bir sonraki bölümlerini yazmak için yaratıcı yollar bulan bir ekiple çalışmaktan gurur ve heyecan duyuyoruz. Bu ortaklık bizim ve takımın kolektif bilgisini bir araya getirecek. Aynı zamanda iş birliği ile birlikte Polonya esporu inanılmaz bir küresel yolculuğa çıkaracak.

x-kom AGO Başkanı Jakub Szumielewicz, ” x-kom AGO’nun bölgede Razer markası için elçi olmasından çok mutluyum. Razer personelinin, oyunculara özel kişiselleştirilmiş yaklaşımı ve bizi sürekli geliştirme felsefesi çok etkileyici. Razer’e takımlarımıza güvendiği için teşekkür ediyoruz” dedi. Takımının önce çıktığı oyun Counter Strike: Global Offensive. Takım isim değiştirmeden önce katıldığı turnuvalarda kendinden söz ettirirken World Electronic Sports Games 2018 finalinde Windigo’ya kaybederek 2. olmuşlardı. 

Razer, x-kom AGO dışında Alliance, Evil Geniuses, Legacy Esports, Team Queso, mousesports ve Copenhagen Flames gibi takımlarla iş birliği yapıyor.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.