League of Legends League of Legends Haberleri

Xerxe, Odoamne ve Nisqy, Splyce’a transfer oldu

2018 yılına tamamıyla yeni bir kadro ile girmeyi planlayan Splyce, ESPN’in haberine göre kadrosunu tamamladı. Takım üst koridoruna Odoamne, ormana Xerxe, orta koridora ise Nisqy’yi transfer etti. 

Her yıl performansını arttıran Splyce, radikal kararlar alarak Kobbe etrafına kadrosunu kurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Worlds’e katılmasına rağmen bu yıl aynı başarıyı tekrarlayamayan Splyce, uzun bir süredir beraber oynayan oyuncuları kadrosundan gönderme kararı aldı. Kobbe dışında kimseyle sözleşme uzatmayan ekip ilk olarak alt koridorda destek rolüne Kasing’i getirmişti.

ESPN’in haberine göre ise Splyce, üst koridoruna EU LCS’in en istikrarlı ve iyi oyuncularından birisi olan Odoamne’yi getirdi. H2K ile LCS’e yükseldiğinden beri mücadele eden başarılı oyuncunun NA’e gideceği konuşulsa da buradaki ekipler tercihlerini genellikle Koreli oyunculardan kullandı. Ormanda ise ligimizden de tanıdığımız Xerxe transfer edildi. DP’de TBF Şampiyonluğu elde ettikten sonra Unicorns of Love’a transfer olan Xerxe’nin Amerika’dan da teklif aldığı konuşulsa da oyuncu kararını Avrupa’dan ayrılmama kararı aldı.

Son olarak orta koridora ise Nisqy transfer edildi. Ülkemizde de oynayan Nisqy, son olarak NA LCS’te Team Envy forması giydi. Takıma vize problemlerinden ötürü geç katılan oyuncu, oynadığı günden itibaren NV’nin çehresini değiştirmiş ve takımın playofflara kalmasında büyük bir rol oynamıştı.

Takımın son olarak kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Odoamne
  • Orman: Xerxe
  • Orta koridor: Nisqy
  • Nişancı: Kobbe
  • Destek: Kasing

Takımın büyük bir potansiyelinin olduğundan da bahsetmek gerekiyor. Odo ve Kasing gibi destekli oyuncuların yanı sıra Kobbe, Nisqy ve Xerxe gibi genç yeteneklerin bulunması, Splyce’ın üst sıralarda yer alacağını hemen hemen garantiliyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir