League of Legends League of Legends Haberleri

Xico, HWA’ya transfer oldu

Daha önce de HWA forması giyen Xico, mevsimin ortasında transfer olduğu YouthCREW’dan ayrıldı ve eski takımına geri döndü. 

2017 yılında ligimize damgasını vuran oyunculardan birisi de Xico’ydu. Kış Mevsimi’nde HWA ile harika işler başaran oyuncu, Yaz Mevsimi başlamadan önce ligimizden ayrılmıştı. Bir süreliğine Brezilya’da oynayan oyuncu, mevsimin başlangıcından kısa bir zaman sonra YouthCREW’a transfer oldu. YC’nin beklentilerin altında kalması takımı hamle yapmaya itmiş ve çare orta koridorda aranmıştı. Yetenekli oyuncunun YC’ye dahil olması ise takımın aradığı kıvılcımı getirmişti.

Bu kıvılcım çok uzun sürmese de YC’nin rüzgarı arkasına almasını sağladı. Öte yandan 6. haftadan itibaren Coco ile Vadi’ye inen ekip, Xico’yu da yedeğe çekti. HWA ise çok daha mütevazı bir kadro ile Yaz Mevsimi’ne başladı. Orta koridorda Ninja ile başlayan takım, ardından Ace’i transfer etti fakat bir türlü yükselemedi. Şimdi Xico bir kez daha HWA forması giyecek.

Takımın ihtiyacı olan taşıyıcı kimliğini Vadi’ye yansıttığı takdirde HWA’nın oyununu bir üst seviyeye taşıyabileceğini söylemek gerekiyor. Oyuncular daha önce de ifade ettikleri üzere orta koridorda belirgin bir taşıyıcı olduğu takdirde kendilerini daha rahat hissediyor. Xico da bu rolü kolaylıkla üstlenebilecek karakterde bir oyuncu. HWA’nın son iki haftada mevsim finalleri için atak yaparak şansını zorlayacağı kesin. Oyuncunun takıma neler katacağını ise hep beraber izleyip göreceğiz.

1 Comment

  • uğur 13 Mart 2018

    güzel transfer bu transferle hwanın yc nin önünde bitireceğini tahmin ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir