League of Legends League of Legends Haberleri

Xmithie, Immortals’a transfer oldu

Team Liquid ile başarılı iki sene geçiren Xmithie, gelecek sezon için LCS’in yeni ekibi Immortals ile anlaşma sağladı.

LCS tarihinin en başarılı kadrolarından birini kuran Team Liquid son iki yılda lige ambargo koydu. Impact, Xmithie, Jensen, Doublelift, CoreJJ beşlisi harika performanslarla 4 mevsim üst üste şampiyon olmayı başardı. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan Xmithie’nin nereye gideceği merak edildi. Oyuncunun yeni durağı hakkında dedikodular çıkmıştı ancak resmi açıklama yeni geldi. Xmithie, daha önce formasını giydiği LCS’e yeniden katılan Immortals ile anlaşma sağladı.

28 yaşındaki ormancı LCS’in en tecrübeli oyuncuları arasında yer alıyor. Aynı zamanda en başarılı oyunculardan biri olan Xmithie son iki yılda 4 kupa kaldırdı. Deneyimli isim daha önce farklı takımlarla da şampiyonluklar yaşadı. 2012 yılından beri profesyonel olarak oynayan oyuncu CLG ile iki şampiyonluk yaşamayı başarmıştı. 2017’de Immortals forması giyen isim Team Liquid’e transfer olmasıyla kariyerinin şüphesiz en parlak dönemini geçirdi.

Son iki yılda LCS’te düzenlenen 4 turnuvayı da kazanmayı başaran Team Liquid bir kez de MSI Finali gördü. Xmithie bu başarıların hepsinde yer aldı. Sezonun sona ermesiyle TL’den ayrılan ormancının Immortals ile anlaşacağı dedikoduları dolanıyordu ancak ortada resmi bir açıklama yoktu. Bugün bu açıklama geldi ve transfer resmiyet kazandı.

Immortals’ın kadrosu henüz belli değil. Orta koridor Crown ile yolları ayıran ekibin gelecek mevsim nasıl bir beşli kuracağı merak ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir