League of Legends League of Legends Haberleri

Yang, Pain Gaming’e transfer oldu

Son olarak Vivo Keyd forması giyen üst koridor Yang, gelecek mevsim için Pain Gaming’le anlaştı.

Brezilya’nın en köklü ve en başarılı kulüplerinden Pain Gaming geçtiğimiz sene kötü zamanlar geçirdi. Brezilya İkinci Ligi olan BRCC’ye düşen ekip son 2 mevsimi burada geçirdi. Düştüğü ilk mevsimde yükselme elemelerinde Redempiton POA’ya mağlup olan ekip, geçtiğimiz mevsim şampiyon olarak CBLOL’e çıkma hakkı kazandı. Takımın kadrosuna yapacağı takviyeler merak ediliyordu. Pain Gaming ilk transferini üst koridora yaptı. Son olarak Vivo Keyd forması giyen Yang, gelecek mevsim Pain Gaming’in başarısı için çabalayacak.

CBLOL dendiğinde aklımıza ilk olarak Wildcard elemelerin de karşılaştığımız takımlar geliyor. Yang de bu konuda ülkenin en ünlü oyuncularından bir tanesi. Kariyerinde  6 farklı takımın formasını giyen üst koridor en büyük başarılarını şüphesiz INTZ Esports formasıyla yaşadı. INTZ’le 3 kez CBLOL şampiyonu olan oyuncu bir kez de Worlds’e katılma şansı yakaladı. Takım Worlds’e gidebilmek için elemelerde Dark Passage’ı mağlup etmişti.

Brezilyalı üst koridor son mevsimini bir hayli kötü geçirdi. Vivo Keyd ligde sonuncu olarak ligden düştü. Bu sonuçtan sonra Yang’in takımdan ayrılması bekleniyordu. Tecrübeli oyuncu Vivo Keyd ile ligden düştü ancak alt ligde şampiyon olan Pain Gaming deneyimli üst koridoru kadrosuna kattı.

Yang, CBLOL için bir hayli değerli bir isim. Pain Gaming’in kadrosunda hali hazırda bir üst koridor var. Bakalım Brezilya ekibi gelecek sezon için nasıl bir kadro kuracak ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir