League of Legends League of Legends Haberleri

Yassuo, 100 Thieves yayıncı ekibine katıldı

Yassuo, 100 Thieves yayıncı ekibine katıldı, ünlü isim aynı zamanda içerik üreticiliği de yapacak.

Yaptığı harika Yasuo oyunlarıyla isminden söz ettiren Yassuo, Twitch’te yayın açmaya başladığından bu yana inanılmaz bir ivmeyle yükseldi. Başarılı oyuncu bu sayede LCS takımlarının ilgisini çekti. Yassuo böylelikle CLG yayıncı ekibine katıldı. Yayınlarını bu şekilde sürdüren oyuncu bugün yapılan açıklamaya göre 100 Thieves’e transfer oldu. Başarılı isim yayıncılık görevinin yanında bir de içerik üreticiliği yapacak.

Yayıncılık kariyerine 2015 yılında başlayan isim kısa sürede isminden bahsettirdi. Şu anda dünya genelinde en çok izlenen League of Legends kanallarından birine sahip. Eğlenceli karakteri ve oyuna olan yeteneğiyle ilgi toplayan yayıncı işleri büyütmekte kararlı.

100 Thieves reklam konusunda iyi işler başaran bir organizasyon. Daha önce Courage ve Valkyrae gibi yayıncılarla anlaşan ekip League of Legends konusunda bir atılım yapmamıştı. Yassuo, organizasyonun ilk LOL yayıncısı olacak. Ekip bu haberi yeni bir video ile kutladı.

Takım LOL konusunda ciddi sıkıntılar yaşamıştı. Dünyaca ünlü oyunculardan kurduğu kadroyla beklenen performansı sergileyemeyen 100T iki mevsimdir pek iyi gözükmüyor. Yaz Mevsimi’nde FakeGod ve Ryu’nun gelişiyle biraz daha toparlanan ekip play-off potasına girmeyi başaramamıştı.

Twitch, espor kitlesinin sürekli olarak büyüdüğünü görebileceğimiz bir platform. Genelde eğlence sektöründe yer almak isteyenler ve eski profesyonel oyuncuların yayın yaptığı platform 7’den 70’e geniş bir izleyici skalasını elinde bulunduruyor. Bu sayede yeni yetenekler de keşfediliyor denebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir