League of Legends League of Legends Haberleri

Yeni şampiyon Senna tanıtıldı

League of Legends’ın yeni şampiyonu Senna, oyuna Lucian’ın eşi olarak katılıyor.

Riot Games, League of Legends’ın sürdürülebilirliğini devam ettirmek için büyük çaba harcıyor. Oyun içi yenilikler, dengelemeler ve yeni şampiyonlar kısa sürede geliyor. Oyunun şampiyonlarıyla ilgilenen bölüm son olarak Qiyana’yı çıkarmıştı. Ondan 1 ay önce ise Yuumi oyuna katıldı. Şampiyonlarla ilgilenen ekip oyunun yeni misafirini tanıttı. Senna isimli bu karakter, Lucian’ın eşi olarak duyuruldu. Şampiyona için bir video yayımlandı.

Videoda Thresh ve Lucian’ın savaşını görüyoruz. Lucian’ı Ölüm Cezası’yla yakalayan Thresh, rakibinin ruhunu toplayacakken Lucian’ın hamlesiyle bunu başaramıyor. Luci, Thresh’in fenerine vurarak içinden eşi, yeni karakter Senna’yı çıkarıyor ve Senna, Lucian’ı Thresh’in ölüm cezasından koruyor. Videonun sonunda ise Luci ve Senna’nın sarıldığını görüyoruz. Riot Games her zaman olduğu gibi yine harika bir video yayımlayarak bizleri heyecanlandırmayı başardı.

Yayımlanan videoda Senna’nın elinde Lucian’ın silahlarından olduğu görülüyor. Bu, şampiyonun menzilli olacağı ihtimallerini arttırdı. Beklenen yeni karakterin destek olması. Aynı şekilde nişancı olabileceği de konuşuluyor. Nişancı olması durumunda eşi Lucian ile karşılıklı savaşabilecekler. Destek olması ihtimalinde ise eşiyle beraber aynı koridora gidebilecek.

Yeni karakterin Lucian ile uyumunun Xayah-Rakan gibi olabileceği konuşuluyor. Bu sayede koridor safhasının en güçlü ikililerinden olabilirler. Yeni şampiyonan yetenekleri, animasyonları ve pasifi henüz belli değil. İlerleyen günlerde bunlar da gün yüzüne çıkacaktır. Bakalım Senna, oyuncular tarafından beğenilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir