League of Legends League of Legends Haberleri

YouthCrew, Coco ile yollarını ayırdı

Şampiyonluk Ligi takımlarından YouthCrew, Yaz Mevsimi öncesi orta koridorda değişikliğe gitme kararı aldı. Coco ile yolları ayıran ekibin, daha önce ŞL’de oynamış bir başka Koreli orta koridor ile görüşme halinde olduğu ortaya çıktı.

Kış Mevsimi öncesi üç yerli oyuncusuyla yola devam kararı alan YouthCrew, destek ve orta koridorda Koreli furyasına ayak uydurmuştu. Mevsim başında CJ Entus, Longzhu ve Incredible Miracle gibi takımlar ile de sahneye çıkmış Coco’yu kadrosuna dahil eden ekip, desteğe ise Zzus’u getirmişti. Her ne kadar orta koridora dünyaca ünlü bir ismi transfer etmiş olsa da YouthCrew’un sezondaki performansı beklentileri karşılayamamıştı.

Her ne kadar problem direkt olarak orta koridor kaynaklı olmasa da transfer hamlesini bu yönde yapan Crew, ülkemize yabancı olmayan Xico’yu takıma dahil etmiş ve Coco’yu yedeğe çekmişti. Herkes oyuncu ile yolların ayrıldığını düşünse de takımda son haftalarda yine Koreli yıldıza yer verildiğini görmüştük. 24 yaşındaki oyuncu ile Yaz Mevsimi öncesi yolları ayıran Crew, daha önce ŞL’de boy gösteren bir Koreli orta koridor ile de temas halinde. Henüz imza aşamasında olan bu transfer önümüzdeki günlerede duyurulacak.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir