League of Legends League of Legends Haberleri

Zeitnot, All Star etkinliği davetini reddetti

Bahçeşehir SuperMassive’in yıldız nişancısı Zeitnot, Twitter üzerinden bir açıklama yaparak Aralık’ta düzenlenecek All Star etkinliğine katılmayacağını duyurdu. Etkinliğe ülkemizden oylamada ikinci olan Broken Blade ile Zeitnot’un yerine üçüncü olan Dumbledoge gidecek.

Bu yıl bir kez daha formatı değişen All Star Etkinliği’ne profesyonel liglerden iki oyuncu ve o bölgenin iki yayıncısı katılacak. Ülkemizdeki oylama da sonlandı ve birinci sırayı Zeitnot, ikinci sırayı ise Broken Blade aldı. Daha önce hayranlarından kendisine oy vermemesini isteyen Zeitnot, yılın oldukça zorlu geçtiğini ve yoğun çalışmadan ötürü vücudunun da alarm verdiğini söylemişti. Dinlemek isteyen Zeitnot, oylamada birinci çıkmasına rağmen daveti reddetti. Buna göre oyuncunun yerine Dumbledoge Los Angeles’a gidecek.

Baktığımızda bazı profesyonel oyuncuların tatil yapmak adına bu daveti reddettiğini görüyoruz. Dün Twitter üzerinden bir açıklama yapan Rekkles, kendisinin de daveti reddettiğini ve bunun yerine çok daha fazla hak eden takım arkadaşı Broxah’nın etkinliğe katılması gerektiğini belirtti. Broxah da Rekkles’a teşekkür ederek All Star Etkinliği’ne katılacağını açıkladı.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • mehmet 27 Ekim 2018

    Dünya kupasında büyük başarılar elde etti dinlenmesi hakkı :D :D Geçen mevsim övüldüler övüldüler internek kafe takını EVOS a yenildiler.Bu sezonda döküntü GREX e …. Suç bunda değil buna oy atanlarda…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir