League of Legends League of Legends Haberleri

Zergsting, Galakticos’a transfer oldu

Şampiyonluk Ligi’nin en iyi destek oyuncularından birisi olarak gösterilen Zergsting, kontrat veri tabanına göre Galakticos’a transfer oldu. 

2019 yılına bomba gibi transferler ile giren Galakticos, destek rolüne de oldukça iyi bir transfer gerçekleştirdi. Yeni sezona yeni bir kadroyla başlayan takım, Ruvelius’u tekrar kadroya dahil etmiş, ardından ormana daha önce G2’da da forma giyen ve birçok kez EU LCS şampiyonluğu yaşayan Trick’i getirmişti. Orta koridora ligimizin en tecrübeli oyuncusu Naru’yu transfer eden GAL, desteğe de Zergsting’i getirdi.

Ruvelius ile daha önce uzun bir süre Aurora’da oynayan ve ligin en iyi alt koridor ikililerinden birini oluşturan Zergsting, son olarak 1907 Fenerbahçe’de forma giymişti. FB’ye transferiyle takım taraftarları şampiyonluk konusunda daha da fazla umutlansa da ne yazık ki kadro bekleneni gösteremedi. Ruve-Zergsting ikilisi ligimizin ikonik alt koridorlarından birisi durumunda. Takımın başarısında önemli bir rol oynaması beklenen oyuncuların neler yapacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Şu an için üst koridor dışında tüm koridorlara iyi transferler yapan GAL, 2019 sezonunda üst sıralara gözünü dikmiş durumda.

1 Comment

  • mehmet 11 Aralık 2018

    Gerçekten sağlam bir kadro bence.Tek beğenmediğim parçası Ruvelius.İş disiplini ve oyun kontrolü çok düşük,konuşmayı çok seviyor ve otokontrolü çok düşük ama Zergsting le birbirlerini iyi tanıyorlar.Naru gene soru işareti.Geçen sene yerlerdeki Aurora nın mimarlarından.Oyun isteği artık bitmiş durumda.Bence Naru ne kadar iyi oynarsa bu takım o kadar ileri gider gerisi bahane.Bana kalırsa 5-6.sıra takımı.Naru yerini iyi bir yabancı orta koridorla 2-3e oynardı.İyi bir AD alsalardı bir de 1.liğe oynarlardı çünkü bence Zergsting ve Trick ligin çok üstünde oyuncular.(Trick çok sakar bir oyuncu bazen tek başına maç kaybedebiliyor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir