League of Legends League of Legends Haberleri

Zergsting, Galakticos’tan ayrıldı

Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Zergsting, bazı sebeplerden dolayı kendisinden bekleneni veremeyince takımdan ayrıldı.

Galakticos, sezon başında iddialı bir kadro kurdu. Çoğu tarafından ilk üçe oynaması beklenen takım, Ruvelius’un aldığı ceza ve farklı problemlerden dolayı ligin son sıralarında kendine yer buldu. Sezon genelinde kadroda bazı değişiklikler de yapan takım yine de aradığını bulamadı. Artık playoff şansı neredeyse imkansız olan Galakticos ligin geri kalanını genç oyuncularla oynama kararı aldı. Takım bu yönteme daha önce de başvurmuştu.

Kariyerinde sırasıyla Atlas, Team Turquality, Dark Passage, Team Aurora, 1907 Fenerbahçe ve Team Galakticos formaları giyen destek ligimizin en tecrübeli oyuncularından biri. Özellikle Team Aurora zamanında Ruvelius ile yakaladıkları sinerji, onları ligin en iyi alt koridorlarından biri yaptı. Ardından 1907 Fenerbahçe’ye transfer olan Zergsting, burada takımla beklenen performansı veremedi. Bir önceki sezon Worlds’e katılmayı başaran ekip Kış Mevsimi’ne çeyrek finalde, Yaz Mevsimi’ne ise yarı finalde veda etti.

Bu sene ise özellikle Ruvelius’un ceza almasından dolayı performansı bir hayli düşen Zergsting, dakika başına totem konusunda çok iyi bir iş çıkarsa da skor ve katkı bakımından çok geride kaldı. Tecrübeli desteğin sezonun geri kalanında ne yapacağı henüz belli değil. Sözleşmesi kontrat veritabanından silinen isim henüz serbest olduğuna dair bir bilgilendirme yapmadı. Oyuncunun bu mevsim farklı bir takımda oynayıp oynamayacağı bilinmiyor. Zergsting, dinlenmek için ara da verebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir