League of Legends League of Legends Haberleri

Zergsting, Galatasaray Espor ile anlaştı

VFŞL takımlarından Galatasaray Espor, geçtiğimiz günlerde boşalan destek koltuğunu doldurdu. Ekip yaptığı açıklama ile Onur “Zergsting” Ünalan ile anlaştığını duyurdu.

Ligin ilk yarısında istediği sonuçları elde edemeyen Galatasaray Espor’da değişiklikler sürüyor. Geçtiğimiz günlerde takımdan ayrılan Tolerant’ın yerine Zergsting ile anlaşan ekip Twitter üzerinden “Ülkemizin çeşitli takımlarında görev almış tecrübeli destek oyuncusu Onur “Zergsting” Ünalan, artık Galatasaray Espor’da! Hafta sonu takımımızla birlikte vadiye inecek olan yeni oyuncumuza başarılar dileriz.” şeklinde açıklama yaptı.

Profesyonel arenaya çok küçük bir yaşta adım atan Zergsting uzun bir süredir sahnede yer almıyordu. VFŞL’de birçok takımın formasını giyen destek yerli kontenjanındaki en iyi opsiyonlardan bir tanesi. Son olarak Galakticos forması giyen Zergsting, geçtiğimiz mevsim herhangi bir takımla anlaşmadı.

2014 yılında Team Turquality ile başlayan Esports kariyerine uzun bir süre burada devam eden oyuncu tercih ettiği ilginç şampiyonlarla öne çıktı. 2014 yılında TBF’de boy gösteren isim şampiyon olamadı. Ertesi sezon kısa bir süre ZONE Esports ve Dark Passage forması giyen Zergsting, şanını yürüttüğü Aurora ile anlaştı. Burada Ruvelius ile harika bir uyum yakalayan oyuncu iyi performanslar sergiledi.

Yaklaşık 2 sene Aurora forması giyen desteğin bir sonraki durağı 1907 Fenerbahçe Espor oldu. Takım beklentileri karşılayamadı ve tecrübeli destek 2 mevsim sonra boşa çıktı. Ardından Galakticos ile anlaştı ancak Ruvelius’un ceza yemesiyle o mevsim kendisi için adeta bir kabusa döndü. Galakticos çıktığı 18 maçta sadece 2 galibiyet alabildi. Zergsting ise mevsimin neredeyse yarısında takımdan ayrıldı.

Galatasaray Espor kötü geçen bir ilk yarı sonrası önce orman pozisyonunda değişikliğe gitmiş Roulette yerine Appen ile anlaşmıştı. Sonrasında takımın baş koçu Lynx ve destek oyuncusu Tolerant ile yolları ayıran ekip 2. yarı için transferlerine hız kesmiyor.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir