League of Legends League of Legends Haberleri

Zergsting, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Tecrübeli destek oyuncusu Zergsting, Twitter üstünden yaptığı açıklamada tekliflere açık olduğunu belirtti.

Sezon başı büyük umutlarla kurulan Galakticos’un bir parçası olan Zergsting, kendi açısından felaket bir mevsim geçirdi. Henüz lig başlamadan Ruvelius’un ceza alması tüm planları alt üst etti ve neredeyse takımdaki herkesi mental olarak yordu. Deneyimli destek ligin sonlarına doğru takımdan ayrılmış ancak bir açıklama yapmamıştı. Galakticos ile sözleşmesi uzun süre önce biten isim biraz zamana ihtiyacı olduğunu ve bu yüzden yeni teklifleri şimdi kabul ettiğini duyurdu.

Zergsting, ülkemizdeki en eski oyunculardan biri. Henüz 20 yaşında olan isim küçük yaşlardan beri profefsyonel olarak League of Legends oynuyor. Onur Ünalan, Team Turquality zamanlarında ismini herkese duyurmayı başarmıştt. Agresif ve kendine has oyun stili onu takımların radarına soktu ve kariyeri adım adım büyüdü.

Bir süre Dark Passage forması giyen genç destek oradan birçok espor taraftarının saygısını kazandığı Team Aurora’ya transfer oldu. Aurora’da Ruvelius ile harika bir uyum yakalayan Zergsting nişancı ile beraber ligin en iyi alt koridorlarından biri oldu. Daha sonra 1907 Fenerbahçe’ye transfer olan oyuncu en son Galakticos forması giydi.

Zergsting, yerli statüsünde bulunan en yetenekli ve tecrübeli desteklerden biri. Sezon başında Ruvelius’un ceza alması mental olarak oyuncuyu yorsa da verdiği ara umarız ona iyi gelir. Bakalım gelecek mevsim VFŞL takımlarından hangisi Zergsting’i kadrosuna katmak isteyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir