League of Legends League of Legends Haberleri

Zergsting, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak Galakticos forması giyen destek Zergsting, gelecek mevsim için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Profesyonel arenaya çok küçük bir yaşta adım atan Zergsting uzun bir süredir sahnede yer alıyor. VFŞL’de birçok takımın formasını giyen destek yerli kontenjanındaki en iyi opsiyonlardan bir tanesi. Son olarak Galakticos forması giyen Zergsting, geçtiğimiz mevsim herhangi bir takımla anlaşmadı. Bu süreçte kafa dinlediği düşünülen oyuncu daha iyi bir mentalle lige dönmeye karar verdi. Tecrübeli destek, gelecek mevsim için tekliflere açık olduğunu açıkladı.

2014 yılında Team Turquality ile başlayan Esports kariyerine uzun bir süre burada devam eden oyuncu tercih ettiği ilginç şampiyonlarla öne çıktı. 2014 yılında TBF’de boy gösteren isim şampiyon olamadı. Ertesi sezon kısa bir süre ZONE Esports ve Dark Passage forması giyen Zergsting, şanını yürüttüğü Aurora ile anlaştı. Burada Ruvelius ile harika bir uyum yakalayan oyuncu iyi performanslar sergiledi.

Yaklaşık 2 sene Aurora forması giyen desteğin bir sonraki durağı 1907 Fenerbahçe Espor oldu. Takım beklentileri karşılayamadı ve tecrübeli destek 2 mevsim sonra boşa çıktı. Ardından Galakticos ile anlaştı ancak Ruvelius’un ceza yemesiyle o mevsim kendisi için adeta bir kabusa döndü. Galakticos çıktığı 18 maçta sadece 2 galibiyet alabildi. Zergsting ise mevsimin neredeyse yarısında takımdan ayrıldı.

Geçtiğimiz mevsimi boş geçen oyuncu iyi bir tatil yaptı. Bakalım gelecek mevsim hangi VFŞL ekibi Zergsting’i kadrosunda görmek isteyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir