League of Legends League of Legends Haberleri

Zeros, GAM Esports kadrosuna geri döndü

Vietnam’ın en yetenekli üst koridorlarından Zeros, GAM Esports kadrosuna geri döndü ve takımıyla ilk maçına çıktı.

Sezon başında VCS 2020 Bahar Mevsimi beşlisini duyuran GAM, açıklanan kadroda üst koridor Zeros’a yer vermedi. Üst koridorda Kayanın oynayacağı duyuruldu ve Zeros inaktif konuma geçti. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Yetenekli oyuncunun LPL temsilcilerinden Vici Gaming ve Victory Five’a transfer olabileceği konuşulurken hiçbir anlaşma sağlanmadı. GAM Esports’un açıklamasında Zeros’un kadroya geri döndüğü duyuruldu.

Phong Vu Buffalo’dan GAM’a transferi ayrı bir olay olan Zeros sezonun başında LPL’e transfer olmayınca düne kadar hiçbir yerde oynamadı. Mevsim başlamadan bazı kaynaklar Vici Gaming’e transferinin yakın zamanda açıklanacağını konuşurken iddialar asılsız çıktı. Vietnamlı üst koridor ise konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. GAM Esports yoluna Kiaya ile devam etti ancak açıklamaya bakacak olursak taraflar yeniden anlaştı.

GAM Esports, birçok taraftara göre VCS’in gelmiş geçmiş en başarılı organizasyonlarından bir tanesi. bölgenin en yetenekli oyuncularını bünyesinde barındıran ekip geniş yelpazeli bir kadroya sahip. Kiaya çok yetenekli bir oyuncu ancak Zeros bölgenin en iyisi olarak görülüyor. Bu, hem marka değeri hem de Vadi’deki performansı arttıracaktır.

GAM geçtiğimiz gün 8. hafta mücadelesinde Cerberus Esports’a karşı oynadığı 2 maçı kazandı ve Zeros ikinci maçta fena olmayan bir Sett performansı sergiledi. Karşısındaki Cerberus Esports üt koridorunun mac bitiminde skoru 0/10’du.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir