League of Legends League of Legends Haberleri

Zven, Cloud9’a transfer oldu

TSM’den ayrılan Danimarkalı nişancı Zven, yeni sezon için bir başka LCS temsilcisi Cloud9 ile anlaşma sağladı.

Avrupa’da sergilediği performansla bölgenin en iyi nişancılarından biri olarak gösterilen Zven, oyun içi adı Niels’ken harika performanslar sergiledi. Daha LEC’de mücadele eden oyuncu iki sene önce Mithy ile birlikte TSM’e transfer oldu. Kendilerinden bekleneni veremeyen ikiliden Mithy yeniden LEC’e döndü ancak Zven yoluna LCS’te devam etti. Geçtiğimiz yıl iyi bir performans sergileyemeyen nişancı sezonun sona ermesiyle TSM’den ayrıldı. Bugün yapılan açıklamaya göre deneyimli nişancının yeni durağı Cloud9 oldu.

Kariyerine Avrupa’da başlayan Zven, Origen’e transfer olmadan önce Tricked Esports, Intellectual Playground, The Fox Sound ve SK Gaming Prime formaları giydi. Ardından Origen ile anlaşan isim o dönemde Niels adıyla biliniyordu. Takımla yaklaşık bir buçuk yıl geçiren nişancı Worlds’e katıldı ve ardından G2 Eports’a transfer oldu. G2’da LEC şampiyonlukları ve MSI ikinciliği kazanan isim burada 3 mevsim geçirdikten sonra TSM ile anlaştı ve Kuzey Amerika’nın yolunu tuttu.

TSM’e ilk katıldığı zaman kendisinden beklenti büyüktü. Avrupalı alt koridor Zven-Mithy ikilisi beklenen etkiyi yaratamadı ve TSM uluslararası turnuvalara katılamadı. Ekip, Zven kadroya katıldığından beri Rift Rivals hariç hiçbir uluslararası turnuvaya katılamadı. Sezonun sona ermesiyle Zven’in Excel Esports’a transfer olacağı konuşuluyordu ancak nişancı LCS’te kalmayı tercih etti.

Bakalım Danimaraklı nişancı gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir