League of Legends League of Legends Haberleri

Zven, tekliflere açık olduğunu duyurdu

TSM’in tecrübeli nişancısı Zven, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Niels ismiyle nam salan nişancı Origen’de geçirdiği başarılı mevsimlerin ardından G2’ya katıldı ve sonrasında Avrupa’dan ayrıldı. Son 2 yıldır LCS’te mücadele eden oyuncu bu süreçte TSM forması giydi. Buraya Mithy ile birlikte gelen Zven, İspanyol destek takımdan ayrılıp Avrupa’ya dönse de kendisi dönmedi ve 1 yıl daha takımda kaldı. Başarısız 2 sene geçiren oyuncu Twitter üstünden uzun bir yazı paylaştı ve bu yazısında takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Kariyerinde ilk olarak Tricked Esports forması giyen Zven’in bir sonraki durağı Intellectual Playground oldu. Buralarda kendi ülkesinden oyuncularla mücadele eden isim SK Gaming Prime serüveninin ardından Origen ile EU CS şampiyonu oldu ve LEC’de mücadele etme hakkı kazandı. OG ile yaklaşık olarak 1 yıl geçiren Zven bu süreçte bir kez lig ikincisi, bir kez ise Worlds Yarı Finali gördü. Ardından G2’ya transfer olan oyuncu takımıyla lig aşamasını iyi geçirdi ve MSI finali oynadı.

Zven’in bir sonraki durağı TSM oldu. Burada farklı oyuncularla oynayan nişancı takıma Avrupa’daki desteği Mithy ile birlikte katıldı. TSM başarısız bir senenin ardından Mithy ile yolları ayırdı ancak Zven yoluna burada devam etti. Geçtiğimiz sene Broken Blade’in takım aradaşı olan isim yine başarısız bir seneyi gerisinde bıraktı.

Bakalım Zven’in sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir