League of Legends League of Legends Haberleri

Zwyroo, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak Bursaspor Esports forması giyen Zwyroo, gelecek mevsim için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

VFŞL Kış Mevsimi, Bursasport Esports adına pek iyi geçmedi. Ligde sadece 1 galibiyet almayı başaran takım dışarıdan bakıldığında bir hayli zayıf gözüktü. Buna rağmen kadro birlikteliğini bozmayan ekip mevsimin ilerleyen haftalarında performans olarak biraz da olsa üste çıkmayı başardı. Takımın orta koridor Zwyroo ise birkaç maçta gayet iyi performanslar sergiledi. Bursaspor’la sözleşmesi biten oyuncu yaptığı açıklamada gelecek mevsim için teklifleri değerlendireceğini açıkladı.

Kariyerine GameSpace Esports’la başlayan Polonyalı oyuncu kısa bir süre Druzyna8 forması giydi. Polonya Ligi’nde mücadele eden ekip başarılı olamadı. Ardından Egamink Esport’a transfer olan orta koridor burada da çok uzun süre kalmadı. Idomina ve ASUS Rog Army forması giyen Zwyroo son olarak Bursaspor’la anlaştı. Polonyalı iism Bursa’yla bir mevsim oynadı. Oyuncunun, kariyerinin henüz başında olduğunu söyleyebiliriz.

Son mevsimdeki performanslara baktığımızda Zwyroo aradan sivrilemedi diyebiliriz. VFŞL’de mücadele eden diğer orta koridorlar GBM ve Naru’da yayınlarda oyuncunun çok iyi oynamadığını belirtmişti. Buna rağmen sezonun birkaç maçında Zwyroo’dan gayet başarılı performanslar izledik. Oyuncunun performansının yetersiz olmasıın bir sebebi de takım arkadaşlarıyla oyun içindeki uyumu da olabilir.

Zwyroo, takım aradığını biraz geç duyurdu. Transfer döneminin son bulmasına sayılı günler kalmışken oyuncunun takım bulup bulamayacağı merak ediliyor. Bakalım Zwyroo’nun gelecekteki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir