Overwatch Haberleri

Houston Outlaws Beasley Media Group’a satıldı

Kuzey Amerika organizasyonu Immortals’ın sahip olduğu Overwatch League takımı Houston Outlaws Beasley Media Group’a satıldı.

Immortals geçtiğimiz Haziran ayında Infinite Esports and Entertainment’i satın aldığında Overwatch League takımlarından Houston Outlaws’un da sahibi olmuştu. Fakat Immortals hali hazırda başka bir lig takımı Los Angeles Valiant’a sahip olduğundan kurallara göre Houston Outlaws’u satmak zorundaydı.

Beasley Media Group Amerikalı bir şirket. Şirketin ana sektörü radyo. 65 farklı radyo istasyonuna sahip şirket espora da bir ayağını atmış oldu. Şirketin bir medya organı olduğu düşünüldüğünde esporu çok geniş kitlelere yayabilir.

Immortals CEO’su Ari Segal konu ile ilgili “Beasley’nin Outlaws’un zaten güçlü olan Houston Pazar bağlarını geliştirmek adına heyecan verici planları var.” açıklamalarında bulunmuştu. Beasley Media Group CEO’su ise “Bu bizim adımıza lokal, ulusal ve global olarak harika içerikler sunmak için bir fırsat” dedi.

Houston Outlaws geçtiğimiz Overwatch League sezonunu 16. Sırada oldukça geride bir yerde bitirmeyi başarabilmişti. Beasley eğer gerçekten Houston eyaletinin seveceği ve destekleyeceği bir takım kurmak istiyorsa bu transfer dönemini oldukça iyi geçirmeli.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.