Oyun

Assassin’s Creed Mirage Aralık Ayı İçin New Game+ Modunu Onayladı

Assassin’s Creed Mirage bu ay sağlam eleştiriler ve satışlarla piyasaya çıktı. Serinin uzun geçmişinin en son oyunu, hayranların son birkaç oyunda alıştıklarından çok daha kısa bir çalışma süresine sahip ve serinin daha akıcı geçmişine geri dönüyor. Ubisoft bu konuda tam olarak başarılı olmasa da pek çok oyuncu temellere dönüş yaklaşımını takdir ediyor. Aslında, lansmandan sonra hayranlardan en çok talep edilen özelliklerden biri New Game+’ın eklenmesiydi. Neyse ki ekip hayranların sesini yüksek sesle ve net bir şekilde duydu. Aralık ayında yayınlanacak ücretsiz bir güncellemeyle bu özelliği hayata geçirmekle kalmayacak, aynı zamanda yeni bir permadeath seçeneği de ekleyecek.

Ubisoft her şeyin nasıl işleyeceği hakkında tüm detayları vermedi. Önümüzdeki haftalarda daha fazlasını öğreneceğiz, ancak permadeath özelliği her zorluk derecesinde geçerli olacak. Bu da Assassin’s Creed Mirage’ın en zorlu testlerine girmek istemeseler bile tüm oyuncular için geçerli olmasını sağlayacak. Bununla birlikte, bu seçeneği New Game+ kaydınızla birleştirebilirseniz, oyuncular için Mirage’ın sunduğu her şeye dalmanın biraz daha kolay bir yolu olabilir.

Assassin’s Creed için Sırada Ne Var?

Aralık güncellemesine ek olarak, Assassin’s Creed hayranlarının dört gözle beklediği pek çok şey var. Serinin geleceği, önümüzdeki birkaç yıl boyunca çıkış takviminde yer alacak oyunlarla dolu. Henüz hiçbiri için kesin çıkış tarihlerine sahip olmasak da, Ubisoft’un Assassin’s Creed için geniş planlarını biliyoruz.

Serinin bir sonraki ana oyunu, feodal Japonya’da geçen Assassin’s Creed Red olacak. Bu oyunun yanı sıra Ubisoft, serinin ileriye dönük yeni merkez hizmeti Assassin’s Creed Infinity’yi de piyasaya sürmeyi planlıyor. Ubisoft buradan, seriyi 16. yüzyılda Avrupa’ya taşıyan ve cadı avları ile paranormal dünyanın diğer yönlerine odaklanan Assassin’s Creed Hexe’e geçiş yapacak.

Assassin’s Creed Mirage şimdi PlayStation, Xbox ve PC platformlarında çıktı.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir