Before Your Eyes Oyun

Before Your Eyes ile Göz Kırpma Kontrolünde Duygusal Bir Yolculuk

Before Your Eyes: Gözlerinizle Yönetin, Hikayenizi Yaşayın

Before Your Eyes, gözlerinizi kullanarak kontrol ettiğiniz ve hikayenin yönünü belirlediğiniz benzersiz bir birinci şahıs anlatı macerası sunuyor. Bu yenilikçi mekanik, sizi ölümünüzün ardından, bir ruhun öteki dünya yolculuğunu anlatan ve yaşamınız boyunca birikmiş hem sevinçli hem de yürek burkan anıları tekrar yaşamanıza olanak tanıyan sıradışı bir hikayeye davet ediyor.

Oyun, hayatınızın en önemli anlarını yeniden yaşarken gerçek hayattaki göz kırpma hareketlerinizle hikayeyi kontrol etmenize imkan tanıyan bir web kamerası teknolojisi kullanıyor. Aşkın ilk anları, aile ile geçirilen değerli zamanlar ve sanatsal kariyerin yükselişi gibi değerli anılardan geçerken, mitolojik bir “Ferryman” (Gezgin) tarafından yönlendirilen bu macerada, Ferryman’ın görmesi gerektiğinden daha fazlasını saklıyorsunuz gibi hissedeceksiniz. Bu durum, en derin ve bastırılmış anılarınıza daha da derinlemesine dalmanızı gerektirecek ve sonunda yürek burkan bir gerçeği ortaya çıkaracak.

Before Your Eyes, yenilikçi göz kırpma etkileşim mekanizmasını, sevimli bir dünya ve tamamen seslendirilmiş bir hikaye ile birleştirerek, üzerimizdeki imkansız beklentiler ve yanımızda taşıdığımız pişmanlıklar hakkında derinden duygusal ve ilişkilendirilebilir bir yolculuk sunuyor. Oyun, bağımsız oyun ödülleri Indiecade’de Oyun Geliştiricileri Seçimi ödülünü ve Independent Game Awards’ta (IGF) Öğrenci Ödülü’nü kazandıktan sonra başarılı bir Kickstarter kampanyası ile finansman sağlanarak piyasaya sürüldü.

Before Your Eyes, yaşam, ölüm, hastalık ve yas gibi ağır temaları ele alıyor ve oyuncuları kendileriyle yüzleşmeye davet ediyor. GameSpot bu oyun için “BYE’nin benzersiz mekaniği, anlatı ile o kadar mükemmel uyum sağlıyor ki, başka türlü oynamak istemeyeceksiniz” yorumunda bulunarak 8/10 puan vermiştir. The Gamer ise “Yıllardır gördüğüm en orijinal ve ilham verici oyunlardan biri” derken, GameInformer oyun için “Uğruna yolunuzu değiştirmeye değer unutulmaz bir yolculuk” ifadesini kullanarak 8.5/10 puanlamıştır.

5Mid, oyun, teknoloji ve güncel haberlerin merkezi olarak ziyaretçilerine geniş bir içerik yelpazesi sunan bir web platformudur. Oyun dünyasından son dakika gelişmeleri, en yeni teknolojik inovasyonlar ve güncel gündemle ilgili önemli haberleri bu platform üzerinden takip edebilirsiniz.

TikTok Notes Nedir, Nasıl Kullanılır?

EMEA Masters’da Sıradaki Rakip SPIKE Syndicate

Bu benzersiz deneyimi kendiniz yaşamak istiyorsanız, ‘Before Your Eyes’ oyununu Steam üzerinden satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak doğrudan oyunun Steam mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz: Before Your Eyes Steam Sayfası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir