togg Oyun

TOGG Araç İçi Oyun ve Eğlence Sistemi Sunacak Mı?

2023 yılında piyasaya sürülmesi beklenen TOGG araç içi oyun sistemi sunacak mı?. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu CEO’su Gürcan Karakaş‘ın yaptığı açıklamalar bu soruya cevap getiriyor.

TOGG Araç İçi Oyun Sistemi Sunacak Mı?

Araç teknolojileri geliştikçe araç içi eğlence sistemleri daha donanımlı hale geliyor. Bunun elektrikli araçlardaki örneklerinden biri de Tesla. Tesla araçların gelişmiş araç içi eğlence sistemi sayesinde alışık olduğunuz oyunları oynayabiliyor, takip ettiğiniz dizileri rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu CEO’su Gürcan Karakaş TOGG Araç İçi Oyun Sistemi hakkında açıklamalarda bulundu. Ofiste yapılabilen her şeyin araç içerisine yapılabileceğini açıklayan Karakaş, sürüş deneyiminin yanında bir yaşam alanı oluşturmaya çalıştıklarını açıkladı.

togg renk
Geçtiğimiz günlerde TOGG’un adlarını Türkiye’nin önemli figürlerinden alan renkleri açıklanmıştı.

Araç içerisine implemente edilecek yeni teknolojiler için birçok startup aradıklarını belirten Karakaş, 40 inovasyon derecesi yüksek alan belirlediklerini söyledi. Bu doğrultuda günümüzün koşullarına ve video oyunlarının yükselişine dikkat veren firma, 3 farklı oyun şirketi ile anlaşma sağladı. Bu doğrultuda üç şirket TOGG’a özel araç içi oyunlar geliştirecek. Oyun sektörünün büyümesiyle paralel olan bu gelişme TOGG’un eğlence yönünü artıracak.

TOGG’da bulunacak araç içi eğlence ve oyun sistemi ile birlikte Tesla’dan aşina olduğumuz üzere araç içinde molalarda keyifli vakit geçirilebilecek. Ayrıca sürücü dışındaki kullanıcılar da seyahat sırasında araç içi eğlence sistemini kullanabilecek.

Eğer video oyunları oynayarak nasıl para kazanabileceğinizi merak ediyorsanız bu haberimize göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir