PUBG PUBG Haberleri

Blaze Esports, yeni PUBG kadrosunu duyurdu

Yönetiminde Bora Koçyiğit’in de bulunduğu Blaze Esports, Smash, rip, xWan ve Shakzy’den oluşan PUBG kadrosunu duyurdu.

Uzun bir süre Riot Games Türkiye Müdürü görevini yürüten Bora Koçyiğit geçtiğimiz günlerde bu görevinden ayrıldığını duyurmuştu. Bu haberle ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. Espor sektöründe tecrübeli olan isim Twitter üstünden yaptığı duyuruda yakın zamanda yeni bir PUBG takımı kuracağını açıklamıştı. Bugün yapılan açıklamaya göre yeni takımın ismi ve oyuncuları belli oldu. Blaze Esports ismiyle mücadele edecek olan ekip bünyesinde Smash, rip, Shakzy ve xWan’i bulunduracak.

Yeni bir takım olan Blaze Esports sektörde Bora Koçyiğit ve Atahan Dikmen önderliğinde ilerleyecek. Bora Koçyiğit uzun bir süre Riot Games Türkiye Müdürü görevini üstlendi. Atahan Dikmen ise Galatasaray Espor’un PUBG Takım Menajeri pozisyonundaydı. Sektörün içinde yer alan bu ikilinin kurduğu takım BE ise ilk olarka PUBG kadrosunu açıkladı. Takımın ilerleyen günlerde farklı espor dallarına da yönelmesi bekleniyor.

Smash daha önce We Need A Home bünyesinde yer aldı. Rip ise We Need A Home, Great Sultans ve Galatasaray Espor ekiplerinde boy gösterdi. Shakzy, 1907 Fenerbahçe Esports ve Styx Gaming ekiplerinde oynadı. Son olarak xWan ise Team Chargers formasıyla akıllara kazındı.

Hem yönetim hem de oyuncular profesyonel isimlerden oluşuyor. Oyuncuların çoğunun daha önce uluslararası turnuvalarda boy göstermiş olması önemli bir artı. Bakalım Blaze Esports PUBG sahnesinde nasıl bir etki yaratacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir