PUBG

DOS Pilots,We Need A Home kadrosunu bünyesine kattı

DOS Pilots

PUBG arenasına yeni giren DOS Pilots, uzun süredir sahnede olan We Need A Home oyuncularını kadrosuna kattı.

Sahnede uzun süredir yer alan We Need A Home ekibi bu sürede sponsor arayışlarını sürdürdü. MOD-Z Esports’tan ayrılan oyuncular kendi kurdukları We Need A Home takımıyla turnuvalara katılımlarını sürdürdü. Sponsor arayışları hızla devam ederken sevindirici haber geldi. Kendilerine yeni bir ev bulan dörtlü, kariyerlerine DOS Pilots ismi altında devam etmeye karar verdi. Yeni bir oluşum olan DOS Pilots, We Need A Home kadrosunu bünyesine kattı.

Daha önce PUBG Europe League Contenders Europe’ta mücadele eden ekip turnuvada 5. ve 16. olmuştu. PEL Kick-Off Cup’a da katılan We Need A Home, iyi bir turnuva geçirmedi ve 30. oldu. O dönemler SmashBae, rip9, Ritalel, Lipsin, Polladeruc’la mücadele eden ekip bu süreçte kadroda bazı değişiklikler yaptı. PEL Kick-Off Cup öncesi SmashBae ile yollarını ayıran takım kısa süreliğine Memo’yla anlaştı. Ardından rip9 takıma dahil oldu ve o da kısa bir süre oynadıktan sonra ayrıldı. Takımın son parçası ise Bambaki oldu.

Yapılan açıklamaya göre DOS Pilots ekibi PEL Contenders’ta mücadele etmeye devam edecek. Açıklanan dörtlü son We Need A Home dörtlüsüyle aynı değil. Takıma en son katılan Bambaki, DOSP ekibinde yer almayacak. Onun yerine ctrkN’yi izleyeceğiz. Geri kala oyuncular ise aynı.

Bakalım takım PEL Contenders’ta nasıl bir performans sergileyecek?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.