PUBG

Iroh, TSM’e transfer oldu

TSM

Son olarak Digital Athletics forması giyen Türk PUBG oyuncusu Iroh TSM’le anlaştı.

Espor ülkemizde gelişimini sürdürüyor. Yerli oyuncuların gelişimi yurt dışındaki ekipler tarafından takip ediliyor. Kuzey Amerika’nin köklü ekiplerinden TSM daha önce Royal Bandits’ten (Royal Youth) League of Legends oyuncusu Broken Blade’i transfer etmişti. Bu hamleyle birlikte geçtiğimiz mevsim final oymanayı başaran ekip bu sefer de PUBG kadrosu için Türk bir oyuncuyla anlaşma sağladı. Digital Athletics formasıyla kendini kanıtlamayı başaran Iroh, TSM’e transfer oldu. Bu sayede köklü ekip bünyesine ikinci Türk oyuncusunu kattı.

Kariyerine Team Ready formasıyla başlayan Iroh takım arkadaşlarıyla PEL Elemeleri’nde mücadele etti. Team Ready turnuvaya katılım sağlayamadı ancak Global League Season 3’te 10. sırayı aldı. Iroh’un sıradaki durağı Digital Athletics oldu. Digital Athletics, PUBG Europe League 2019’da dünya devleriyle mücadele etti. Turnuvanın ilk etabında 10. olan organizasyon ikinci etapta ise 13. sırada yer aldı.

Iroh, Team Ready ve Digital Athletics’in dışında Türkiye Milli Takımı’nın da formasını giydi. Milli formayla bir turnuvaya katılan oyuncu burada gayet iyi bir performans sergiledi. PUBG Nations Cup’ta mücadele eden ekibimiz turnuvayı 12. sırada tamamladı.

Özellikle ilk çıktığında inanılmaz bir yükseliş gösteren PUBG ününü biraz kaybetmiş olsa da hala dünya çapında saygı duyulan en büyük organizasyonların düzenlendiği bir oyun. Ülkemizi Kuzey Amerika’da temsil edecek olan Iroh’a başarılar diliyoruz. Bakalım bu transferle birlikte takımın performansı nasıl olacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.