PUBG

PUBG’nin 6. Sezonu, Karakin haritasıyla birlikte başlıyor

PUBG Corporation

PUBG Corporation, oynanacak olan yeni sezonun içeriğini açıkladı: “Season 6 ve Survivor Pass: Shakedown!” Sezon, 6.1 güncellemesi ile başlayacak. Bu güncelleme ile birlikte tempolu ve sert maçların geçeceği 2×2 bir harita olan Karakin oynanabilir hale geldi.

Oyuncular bu harita ile daha önce hiç deneyimlemedikleri bazı özelliklerle tanışacaklar. Bu haritada; binalara alternatif giriş yolları, duvarlarda özel kurşun dayanaklılığı, avantaj sağlayacak kaçış tünelleri yer alıyor. Tamamen yeni bir Black Zone sistemi eklendi ve bu sayede oyuncular bombardıman sırasında binaların yıkıntılarından kendini koruyabilecek.

Yeni haritanın kuyruk sürelerini etkilemesini önlemek için, rotasyon haritası sistemine de geçildi. Rotasyon haritası, periyodik olarak değişecek kalıcı olmayan bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Karakin ile rotasyona gidecek harita ise Vikendi oldu.

Sezonun ilerleyen zamanlarında oyuncular Panzerfaust roketatarıyla da tanışacak. Ayrıca Black Zone için alternatif giriş yolları da oyuncuların ilerleyen dönemlerde tanışacağı şeylerden biri olacak.

Oyun içi güncellemelere ek olarak Survivor Pass, yeni ödüller, yeni görevler ve geliştirilmiş sistemiyle geri döndü. Survivor Pass:Shakedown! oyuncuları yeni kıyafetler ve silah skinleriyle ödüllendirecek. Tenebres kaçakçıları temalı siyah kıyafetler oyuncular için heyecan verici olacak.

Tüm bu gelişmeler ve daha fazlası 6.1 güncellemesi ile birlikte oyuncular için erişilebilir olacak. PC oyuncuları için 21 Ocak’ta yayınlanacak ve bunun hemen ardından da konsol oyuncuları için aktifleştirilecek. Sabırsızlananlar için tüm bu yeniliklerin test sunucularında oynanabilir olduğunu buradan hatırlatalım.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.