PUBG PUBG Haberleri

PUBG, Aralık’ta PlayStation 4’e geliyor

Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan PUBG’nin PlayStation 4 versiyonu, Aralık ayında düzenlenecek Game Awards 2018 töreninde resmen duyurulacak.

Aralık ayında düzenlenecek etkinlikte oyunun PS4’e gelmesi kesinleşti. Geçtiğimiz gün sızdırılan bu haber konsol oyuncularını heyecanlandırdı diyebiliriz. Kore forumlarında ilk olarak ortaya atılan iddianın gerçekleşmesi uzun bir süredir bekleniyordu. Kore forumlarında ortaya atılan dedikoduların daha önce de doğru çıktığına şahit olmuştuk. Hatırlayacağınız üzere Temmuz ayındaki E3 öncesi Fortnite’ın Nintendo Switch’e geleceği de buradan sızdırılmıştı.

Aralık ayı, Xbox One’ın birinci yıl dönümü olacak. Bildiğiniz üzere PUBG, sadece Xbox One’a özel bir şekilde konsolda oynanabiliyor. 12 Aralık 2017’de Xbox’a özel olarak çıkan oyunun potansiyel olarak yine bu yılın aynı gününde PS4 versiyonunun çıkması bekleniyor.

Ayrıca Xbox büyük PUBG haberleri geleceğini belirtiyor. 10 Kasım’da düzenlenecek X018 etkinliğinde bu haberlerin kamuyla paylaşması bekleniyor. Yine bu haberlerden birisinin Kış haritası olduğu düşünülüyor. Bu haritanın geleceğine dair Xbox’ın E3 duyurusunda daha önce ipuçları verilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir