Fortnite Sezon 2 Battle Pass Kostümleri Sızdırıldı

Fortnite sezon 2 Battle Pass skinleri sızdırıldı. Son birkaç yılın en baskın oyunlarından biri olan Fortnite, yavaşlama belirtisi göstermedi. Oyun.

Devamını Oku

Dünyaca Ünlü İsimler Hangi Oyunları Oynuyor?

Milyonlarca insanın hayran olduğu sanat dünyasının hangi oyunlar ile zaman geçirdiğini sizler için derledik. Dünyaca Ünlü İsimler Hangi Oyunları Oynuyor?

Devamını Oku

Fortnite Dead Space Kostüm Paketi Getirdi

Bir battle royale oyunu olan Fortnite, geçtiğimiz yıllarda hızla büyüyen bir popülerlik kazandı ve çeşitli IP’lerin yer aldığı benzersiz bir.

Devamını Oku

Epic Games, Apple ve Google’a savaş açtı

Oyun dünyasının Zorro’su olma yolunda ilerleyen Epic Games, Apple ve Microsoft’a savaş ilan etti. Firmanın hareketleri, oyun basınında tartışmalara neden.

Devamını Oku

Mesut Özil ve Kolasinac, karantina boyunca Fortnite oynayacak

Arsenal takımının futbolcuları Mesut Özil ve Sead Kolasinac, COVID 19 karantinası boyunca Fortnite yayınları yapacaklarını açıkladılar.

Devamını Oku

Eski NFL yıldızı Ahman Green, espor koçu oldu

4 kez NFL Pro Bowl’da oynadığı pozisyonun en iyi oyuncusu seçilen ve takımı Green Bay Packers’ın efsaneleri arasında olan Ahman.

Devamını Oku

Yeni Fortnite kostümü ünlü rapçi Travis Scott olabilir

Lucas7yoshi adlı “dataminer”, büyük güncelleme sonrası Fortnite dosyalarını incelerken Travis Scott adının geçtiği verilere rastladı. Bu sızdırma sonucu ünlü rapçi.

Devamını Oku

100 Thieves, 15 yaşındaki Fortnite oyuncusu MrSavage ile anlaştı

Kuzey Amerina’nın önemli espor organizasyonlarından 100 Thieves, 15 yaşındaki Fortnite oyuncusu MrSavage ile anlaştığını duyurdu.

Devamını Oku

Overtime, Kuzey Amerika organizasyonu Evade’i satın aldı

New York tabanlı spor ağı Overtime, Fortnite espor takımı Evade satın alarak OvertimeGaming’in kurulmasındaki ilk adımı attı.

Devamını Oku

Red Reserve organizasyonu yeniden kuruluyor

Faaliyetlerini durdurmuş olan Red Reserve organizasyonu, yeni bir yönetim altında yeniden aktifleşiyor. Eski dönemden kalan borçların ne olacağı da merak.

Devamını Oku

PlayVS, resmi League of Legends Liseler Ligi düzenleyicisi oldu

Turnuva platformu sağlayıcısı PlayVS, Riot Games tarafından League of Legends resmi lise ligini ve şampiyona programlarını düzenleyecek ve yayınlayacak.

Devamını Oku

CS:GO, aktif oyuncu bazında kendi rekorunu kırdı

Valve, Counter Strike Global Offensive bitti diyenlere cevap vermeye devam ediyor. Oyun, dün itibariyle kendi rekorunu kırdı.

Devamını Oku

Futbol Yıldızı Gareth Bale, espor kulübü kurduğunu açıkladı

Gallerli futbol yıldızı Gareth Bale, Ellevens Esports adındaki yeni takımını duyurdu. Kulübün sponsoru ise 38 Entertainment Group olacak.

Devamını Oku

Fly Quest, CEO değişikliğine gittiğini açıkladı

Kuzey Amerika’nın en büyük organizasyonlarından olan Fly Quest, çarşamba günü tüm sosyal medya hesapları üzerinden kuruluşun yeni CEO’sunu açıkladı.

Devamını Oku

Epic Games Store, 108 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı

Aralık 2018’de Epic Games Store ile dijital oyun marketi piyasasına hızlı bir giriş yapan Epic Games, PC marketlerinde 108 milyon.

Devamını Oku

Ünlü yayıncı Ninja, Fortnite’da kendi kostümüne sahip olacak

Fortnite’ın 2018 başlarında yaşadığı aşırı büyük ivme hala devam ediyor ve bu ivmenin artmasına yardımcı olan isimlerden birisi de şüphesiz.

Devamını Oku