League of Legends League of Legends Haberleri

100 Thieves, 15 yaşındaki Fortnite oyuncusu MrSavage ile anlaştı

Kuzey Amerina’nın önemli espor organizasyonlarından 100 Thieves, 15 yaşındaki Fortnite oyuncusu MrSavage ile anlaştığını duyurdu.

Epic Games tarafından geliştirilen Fortnite, çıktığı günden bu yana 7’den 70’e birçok oyunseverin ilgisini toplamayı başardı. Tabii yaratılan kitlenin çok büyük bir kısmı genç isimlerden oluşuyor. Esporun geleceği olarak nitelendirilebilecek bu isimler, Kuzey Amerika ve Avrupa gibi bölgelerde el üstünde tutuluyor. Bunun bir örneği daha önce FaZe Clan bünyesinde yaşanmıştı. Ekip 13 ve 16 yaşında iki Fortnite oyuncusuyla anlaşma sağlamıştı. Şimdi ise 100 Thieves bu kervana katıldı ve 15 yaşındaki MrSavage ile anlaşma sağladı.

MrSavage, 15 yaşında olmasına rağmen Dünya üzerindeki en başarılı oyuncular arasında yer alabilecek kapasitede. Kendisi son Fortnite World Cup turnuvasında Solo ve Duo kategorilerinde ilk 30’a girmeyi başarmıştı. Fortnite’tan toplam kazancı ise 150.000 doların üzerinde. Yani 100 Thieves  bu transferle hem çok önemli bir ismi kadrosuna kattı, hem de gelecek için önemli bir hamle yapmayı başardı.

100 Thieves tarafından yapılan açıklamada oyuncunun başarıları belirtildi. Aynı zamanda böyle önemli bir ismin organizasyonun çatısı altında olmasının ne kadar heyecan verici olduğu da es geçilmemiş. MrSavage son olarak NRG forması giymişti. Norveçli oyuncu takımıyla yakaladığı başarıların ardından 100T’nin ilgisini çekmiş olsa gerek.

100 Thieves Fortnite takımında hali hazırda 7 oyuncu bulunuyor. Bu isimlerin arasında en başarılısı 2020’yi 525. sırada bitiren Arkhram. MrSavage’ın yeni takımında nasıl performanslar göstereceğini merakla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir