League of Legends League of Legends Haberleri

Fly Quest, CEO değişikliğine gittiğini açıkladı

Kuzey Amerika’nın en büyük organizasyonlarından olan Fly Quest, çarşamba günü tüm sosyal medya hesapları üzerinden kuruluşun yeni CEO’sunu açıkladı.

2017’de kurulan ekip, ilk olarak League of Legends kadrosuyla başarılar elde etmeye çalışmıştı. İlk olarak Cloud 9’nın yeni markası olarak çıkan takım, 5 Ocak 2017’de Fly Quest adıyla lige katılacağını duyurmuştu. Kurulduğu ilk sene ligi 3. bitiren takım, her sene Play-off’lara kalma başarısı göstermişti. Ancak Worlds veya MSI heyecanını tadamamıştı. Giderek farklı oyunlarda da başarı elde etmek isteyen takım Fortnite ve Apex Legends kadrosunu da kurdu. Takım şimdi bu üç oyunda rekabete devam ediyor.

Fly Quest’deki CEO görevini, geçtiğimiz haftaya kadar Ryan Edens üstleniyordu. Organizasyonun kurulmasında önemli katkıları olan Edens, kuruluş içinde başkanlık pozisyonuna geçeceğini açıkladı. Yeni CEO ise Tricia Sugita oldu. İsim, aslında uzun zamandır şirketin bir parçasıydı ve baş işletme görevlisi (COO) olarak çalışıyordu. Sugita, “Çok önem verdiğim bu organizasyonun CEO’su olmaktan çok mutlu ve minnettarım. FlyQuest’in kalbi ‘büyüklük’tür ve yaptığımız her şeyi yönlendirir. Doğru insanları getirmek ve büyüklüğü kutlayan bir kültür yaratmak konusunda harika bir iş çıkardık. CEO olarak benim önceliğim vizyonumuzu paylaşmak. Böylece herkes yaptığımız şeylerin amacının, vizyonumuzla bağlantılı olduğunu bilecek. Ayrıca bizim gibi ayrıcalıklı olmak isteyen herkese de ilham kaynağı olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Sugita gelişiyle beraber haberleri de müjdeledi.

Yeni bir tesis açacaklarını söyledi. Söylentilere göre, Sera adı verilen yeni tesis 7.000 metrekareden fazla alana sahip ve hem LCS hem de Akademi ekipleri, koç ve analiz odaları ve içerik stüdyoları içeriyor. Ayrıca Sugita iki yeni önemli girişimin altına da imza atacağını söyledi. Girişimlerden bir tanesinin; tamamen forma, topluluk aktiviteleri, tasarımlar ve kampanyalar olacak. Ayrıca ağaç dikmek ve soyu tükenmekte olan kaplumbağalara yardım etmekte bu işin bir parçası olacak. Gezegenin değişimini ve çevre sorunlarına parmak basmak isteyen yeni CEO; taraftar, oyuncu, yönetici ve çalışanlar olarak mücadele edeceklerini de ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir