PUBG

PUBG Avrupa Ligi 2.gün maçları tamamlandı

PUBG Avrupa Ligi 2.gün maçları tamamlandı.

Maçlara ait önemli detayları sizler için özetledik.

1.maç

Birinci maç Miramar haritasında yapıldı. Takımımız Digital Athletics, düne göre daha stratejik oynadığı maçı 4. sırada ve toplamda 4 kill ile tamamladı. Oyuncumuz “IROH”, oyun sonunda tek başına kalmasına rağmen, elinden geleni yaptı ve takımımıza önemli puanlar kazandırmış oldu.

Bu maçın finalinde ise ENCE, dört oyuncunun da hayatta olduğu tek takımdı. Zira diğer takımlardan sadece birer oyuncu kalmıştı. Alan avantajını da ele geçiren ENCE takımı, diğer oyuncuların puan vermemek adına intihar ettiği oyundan, toplamda 3 kill alarak zafere ulaştı.

2.maç

İkinci maç da Miramar haritasında yapıldı. Takımız Digital Athletics bu maçta çok güzel bir performans ortaya koydu ve 4 kill alarak 3.oldu.

Bu maçın finalinde ise Navi takımı dört oyuncusuyla beraber, birer oyunculu iki takıma karşı kalmıştı. Oyuncumuz “mert”i öldürdükten sonra, Red Diamonds takımından HalloSenpai’yi de kolayca öldüren ekip 7 kill ile zafere ulaştı.

3.maç

Yine Miramar haritasında oynanan üçüncü maça takımımız Digital Athletics erken veda etti ve 15.oldu.

Bu maçın finalinde ise turnuvanın favori takımları G2, TSM ve Vitality vardı. Sayı, pozisyon, alan ve açı avantajlarının hepsini elinde bulunduran TSM ekibi, bu avantajları çok iyi kullandı ve 10 kill ile zafere ulaştı.

4.maç

Dördüncü maçta Erangel haritasına geçildi. Üçüncü maçtaki hezimetini unutan takımımız Digital Athletics, bu maçta 3 kill aldı ve 3.oldu.

Bu maçın finaline takımımız DA, G2 ve Vitality takımları kaldı. Kaptanımız “SIXMO”  sıralama puanlarını kapmak için yılanlama yöntemi diye tabir edilen yöntemi kullandı ve sürünerek elinden geldiğince sonlara kalmaya çalıştı. Son anda oyuncumuzun, kill puanı alma umuduyla attığı bombadan dolayı G2 oyuncuları yerini oyuncumuzun yerini fark etti ve öldürdü.

Sayı üstünlüğünü elinde bulunduran G2, Vitality’ye karşı zorlanmadı ve 13 kill aldığı oyundan zaferle ayrıldı.

5.maç

Beşinci maç yine Erangel haritasında yapıldı. Takımımız, yine fena olmayan bir performans ortaya koyduğu maçı 6. olarak tamamladı. Ayrıca bu maçta 5 kill alan DA, şimdiye kadarki en yüksek kill sayılarına da ulaşmış oldu.

Bu maçın finalinde ise Faze Clan ve yine Vitality takımı vardı. 2’ye 1’lik sayı üstünlüğünü güzelce kullanan Faze Clan ekibi 8 kill ile zafere ulaştı.

Genel Tablo

PUBG Avrupa Ligi’nde, düne göre çok daha iyi bir gün geçiren Digital Athletics, sıralamada da üst sıralara tırmanmaya başladı. İlk günü 15.sırada bitiren takımımız, bugün 3 sıra yükselerek 12.sıraya yerleşti.

Bugün neredeyse tüm maçlarda son üçe kalan Vitality ekibi 2.sıraya yükselirken, G2 Esports takımı ise liderlik koltuğuna oturdu. İlk günün lideri TSM ise bugünü 3.sırada noktaladı.

İkinci gün sonunda oluşan puan durumu şöyle:

Detaylı turnuva bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.