PUBG

PUBG Avrupa Ligi beşinci hafta maçları tamamlandı

Temsilcimiz Digital Athletics‘in yer aldığı, Avrupa’nın en büyük PUBG ligi, PUBG Avrupa Ligi (PEL) 5. hafta maçları tamamlandı.

Digital Athletics ilk hafta aldığı 2 zaferden sonra, uzun bir süre boyunca “Chicken Dinner” yapamamıştı. Şanssızlığını bu hafta bozan ekip, ligdeki üçüncü zaferine ulaşmış oldu.

Beşinci hafta Digital Athletics için nasıl geçti?

Bu haftada temsilcimiz DA, bir zafer, bir ikincilik ve üçüncülük aldı. Temsilcimiz beşinci haftayı ortalama bir performansla tamamladı. Toplamda 33 kill almayı başaran DA, haftayı 69 puanla tamamladı.

4.haftayı 8. sırada ve 253 puanla tamamlayan DA, beşinci haftada 322 puana yükselse de, bir sıra gerileyerek, haftayı 9. sırada tamamladı.

Beşinci hafta genel durum

NaVi’nin yükselişi

Son iki haftada ortalığı kasıp kavuran Rus temsilcisi NaVi, bu haftada da sahnedeydi. Üçüncü ve dördüncü haftada 105’er puan toplayarak inanılmaz bir performans ortaya koyan NaVi liderlik koltuğuna oturmayı başarmıştı. Bu hafta da 98 puan toplayan ekip aradaki farkı açmaya devam ediyor.

Faze Clan’ın düşüşü

Faze Clan‘ın düşüşü ise sürüyor. Üçüncü haftayı lider tamamlayan ekip, geçen hafta ikinci sıraya düştükten sonra, bu hafta 4. sıraya kadar geriledi. Takım genel olarak iyi performans ortaya koysa da, rakiplerine yetişmekte zorlanıyor. Yine de Faze Clan beşinci haftayı 2 galibiyet ile tamamlamayı bildi.

Bu haftanın yıldızı

Beşinci haftayı 103 puan ve 2 galibiyet ile tamamlayan G2 Esports, bu haftanın yıldızı oldu. İki sıra birden yükselen ekip, haftayı ikinci tamamladı. G2 Esports, turnuvanın en büyük favorileri arasında yer alıyor.

Beşinci haftanın sonuçları

1.maç : Faze Clan

2.maç : Faze Clan

3.maç : Reciprocity

4.maç : G2 Esports

5.maç : CrowCrowd

6.maç : Team Liquid

7.maç : Team Vitality

8.maç : Digital Athletics (Winner Winner Chicken Dinner)

9.maç : Reciprocity

10.maç : G2 Esports

11.maç : Ninjas in Pyjamas

12.maç : M19

PUBG Avrupa Ligi 5. hafta Puan Durumu

PUBG Avrupa Ligi 5.hafta puan durumu

PUBG Avrupa Ligi 5. hafta böylece tamamlanmış oldu. Geriye sadece 3 hafta kalmışken temsilcimiz Digital Athletics için en önemli hedef ilk 5’e girip GLL Grand Slam’e katılmak. Umarız ki bu hedeflerine ulaşırlar.

Turnuva hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

PUBG haberlerimizin tümüne buradan ulaşabilirsiniz.

PUBG ile ilgili hiçbir haberi kaçırmamak için 5Mid ile kalın.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.