Jim "Jeemzz" Eliassen PUBG PUBG Haberleri

PUBG Efsanesi Jeemzz önce emekli oldu ardından FaZe Clan’a katıldı!

PUBG Espor arenasının efsane oyuncularından Jim “Jeemzz” Eliassen önce topluluğu trollemek için emekli olduğunu açıkladı ardından FaZe Clan’a katıldı

2017 yılında katıldığı ilk turnuvasından bu yana bir çok başarı elde eden oyuncunun bu haberi sevenleri tarafından üzüntüyle karşılandı. Sevenleri tarafından desteklenen Jeemzz gelecek kariyeri ile alakalı bir yazı hazırladı.

https://twitter.com/LiquidJeemzz/status/1627672438380036096

Jeemzz tarafından yapılan açıklamayı sizler için Türkçeye çevirdik:

“Bu, biraz uzun ve saçma olabilir ama ben PUBG’den çekilmemin ve yeni bir şeyle devam etmemin zamanının geldiğine karar verdim. Harika bir serüvendi, ve PUBG’ye hayatımı değiştirdiği için teşekkür etmek istiyorum. Son yıllar harikaydı, bütün eski takım arkadaşlarıma ayrıca saygılar ve teşekkürler.

Şimdilik ne yapacağımdan %100 emin değilim, yeni bir oyuna geçmeyi düşünüyorum ama kararımı daha vermedim. Bildiğim tek şey PUBG’nin şuanki durumu benim oyuna devam edebilmem için uygun değil, iyi teklifler olsa bile. Kaldı ki o tekliflerin hiçbirinin yıllarca Team Liquid’de bulunmanın üstünde olabileceğini düşünmüyorum.

Şimdilik Apex Legends’a geçmeyi ve onda profesyonel olmak için elimden geleni yapmayı düşünüyorum yada yada World Of Warcraft’a geçip tüm zamanımda bu oyunu oynayıp RWF’ye katılmayı. Şuanlık emin değilim ama ben her zaman kalbimi dinledim ve bana en çok uyan oyunları oynadım.

Bugün gün içinde bir yayınla daha fazla soruya cevap vereceğim ve konu hakkında konuşacağım. PUBG topluluğunda kalan herkese; Hepinize gelecek için bol şans diliyorum ve arka planda turnuvaları izlerken sizi destekliyor olucam.”

 

Jeemzz’in emekliği 3 saat bile sürmedi.

FaZe Clan’ın halen kadrosu belli değil. Partner oldukları için transferlerinin devam edeceğini bekliyoruz.

Jim “Jeemzz” Eliassen’ın nasıl bir PUBG kariyeri var ?

Profesyonel PUBG kariyerine PENTA Esports takımında başlayan Jeemzz katıldıkları turnuvalarda gösterdiği başarılı performanslarla bir çok takımın dikkatini çekmeyi başarmıştı. PENTA Esports takımı ile katıldıkları son turnuva olan Intel Extreme Masters Season XII turnuva oynanırken Team Liquid’e transfer oldu. Profesyonel kariyerinin zirve noktasının tam olarak başlangıç takımı Team Liquid oldu. Sayısız başarılara imza atan oyuncu Team Liquid takımıyla önemli turnuvaları domine ederek kariyerini önemli bir seviyeye çıkardı ve kendisine bir taraftar kitlesi oluşturdu. Zamanla taraftarların sevgisini kazanan oyuncu PUBG Topluluğunda herkes tarafından örnek alınan bir oyuncu haline geldi. 28 Ağustos 2022 tarihinde Team Liquid’in PUBG’den ayrılmasıyla aynı kadro olarak OVERPEEKERS olarak yoluna devam etti ve PGC 2022’yi oynadı ardındansa şuanda FaZe Clan!

Jeemmzz | PEL | Team Liquid ile şampiyonluğu
Jeemmzz | PEL | Team Liquid ile şampiyonluğu

 

Jim “Jeemzz” Eliassen’ın kariyerine başarılarına buradan ulaşabilirsiniz.

PUBG ile alakalı hazırladığımız yazılara buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir