PUBG

PUBG Lite, Türkiye için resmi çıkış tarihini duyurdu

PUBG Lite ön kayıt sürecinin 9 Mayıs’ta başlamasının ardından, oyunun 23 Mayıs’ta resmi olarak çıkacağını duyurdu.

Daha düşük sistemlerde oynanabilecek olan PUBG Lite, hem oyunun normal PC versiyonuna, hem de PUBG Mobile‘e alternatif olarak getirilmişti.

PUBG’yi PC’den oynamak isteyen oyuncuların iyi bir sisteme sahip olmalarının yanında, 87 liralık oyun ücretini de vermeleri gerekiyordu. Bu yüzden birçok oyun sever PUBG’yi telefonları üzerinden oynuyordu. Daha sonra PUBG Mobile için bir emülatör çıkaran PUBG Corp.&Tencent Games, oyuncuların isteklerini bir nebze karşılamış olsa da oyun grafikleri gerçekten yeterli değildi.

İşte yukarıdaki sebeplerden ötürü PC ve Mobile arasında bir oyun çıkaracağını duyuran PUBG Corp., ücretsiz olarak piyasaya süreceği PUBG Lite için, grafiklerinin PC’den aşağıda, ama Mobile’den çok daha üstün olacağını ve düşük sistemlerde bile oynanabileceğini söylemişti.

PUBG Lite hakkında yazdığımız ve tüm sistem gereksinimlerini açıkladığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun deneme sürümü olan Beta versiyonu için Türkiye de 9 Mayıs’ta deneme bölgelerine eklenmişti. Şirket oyuna ön kayıt yapan tüm oyunculara hediyeler vereceğini daha önceden açıklamıştı. Belli sayılara ulaştıkça verilecek hediyelerin de katlanacağını söyleyelim. Bu yüzden oyun resmi çıkışını yapmadan, hemen ön kayıt yapmayı unutmayın.

23 Mayıs’ta resmi çıkışını beklemeden, oyunu buraya tıklayarak indirebilir ve ön kayıt yaparak, ücretsiz ödüllere sahip olabilirsiniz.

PUBG ile ilgili tüm haberler için buraya tıklayabilirsiniz.

PUBG ile ilgili her şey için 5Mid ile kalın.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.