PUBG PUBG Haberleri

PUBG’nin yeni çöl haritası Miramar resmen duyuruldu

Önlenemez yükselişiyle son dönemin açık ara en popüler oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds hızla büyümeye devam ediyor. Henüz Erken Erişim’den çıkmamasına rağmen PUBG’nin ikinci haritası Miramar bugün duyuruldu.

Uzunca bir süredir beklediğimiz yeni haritanın adı ilk kez paylaşılırken, PUBG’nin önemli bir espor dalı olma yolunda ihtiyacı olan harita çeşitliliği yönünde ilk adım da atılmış oldu.

Yeni harita duyurusunda tasarım sürecinde Erangel’den çok daha farklı bir ortam yaratmak istediğini belirten Bluehole geliştiricileri, yeşil araziler, ormanlar ve dağların aksine bu sefer çölün zorlayıcı ve affetmez ortamını aktardığını vurguluyor. Eski stratejilerin geçerliliğini yitireceği, yeni taktikler bulmayı gerektirecek engin araziler ve çok sık binalarıyla Miramar’ın alıştığımız PUBG’ye ciddi bir farklılık katacağı aşikar.

Büyük güncellemesini beklediğimiz PUBG’nin yeni araçlar, silahlar ve devasa bir haritayla hayatımızdaki yerini iyice sağlamlaştırdığını söyleyebiliriz. Yeni çöl haritası, oyun erken erişimden çıkıp 1.0 sürümüyle hizmete sunulmadan önceki son test aşamasında oynanabilir olacak.

O zamana kadar Miramar’dan paylaşılan aşağıdaki yeni ekran görüntülerine bakarak heyecanlanabiliriz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir