PUBG’nin yeni haritası Karakin, Vikendi’nin yerini alacak

Playerunknown’s Battlegrounds haritalarına bir yenisi daha ekleniyor. PUBG Corp bir süredir bu haritayla alakalı sıkıştırılıyordu ve sonunda bu haritadan sızan.

Devamını Oku

PUBG Avrupa Ligi resmen duyuruldu

PUBG Corp. ve ünlü turnuva düzenleyicisi StarLadder bir partnerlik yoluna girerek PUBG Europe League’i duyurdu.

Devamını Oku

PUBG, Xbox One’da 3 milyon satış rakamına ulaştı

PlayerUnknown’s Battlegrounds konsol dünyasına da muhteşem bir giriş yaptı. Oyun Xbox One’da bir ayda 3 milyon satış rakamına ulaştı.

Devamını Oku

PUBG, anlık 3 milyon oyuncu sayısıyla rekor kırdı

PlayerUnknown’s Battlegrounds, geçtiğimiz hafta Steam üzerinden anlık 3 milyon oyuncuya ulaşarak kendine ait rekoru geliştirmeyi başardı.

Devamını Oku

PUBG, 1.0 sürümü ile erken erişimden çıktı

Son dönemin en çok ses getiren oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds, bu sabah erken erişimden çıkarak 1.0 sürümüyle Steam’deki yerini aldı.

Devamını Oku

PUBG, XBox One’da 1 milyon oyuncuya ulaştı

12 Aralık’ta XBox One’da çıkış yapan PlayerUnknown’s Battlegrounds, 48 saat içerisinde 1 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı ve yeni bir rekora imza.

Devamını Oku

PUBG’nin yeni çöl haritası Miramar resmen duyuruldu

Önlenemez yükselişiyle son dönemin açık ara en popüler oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds hızla büyümeye devam ediyor. Henüz Erken Erişim’den çıkmamasına rağmen.

Devamını Oku

PUBG’nin yeni çöl haritasından görseller paylaşıldı

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’un heyecanla beklenen çöl haritasından yeni görseller paylaşıldı.

Devamını Oku

OGN Kore’de PUBG Ligi kuruyor

Son dönemin tartışmasız en popüler oyunu PUBG, espor sahnesinde de geleceğe umutla bakıyor.

Devamını Oku

PUBG önümüzdeki ay Xbox One’a geliyor

Son dönemin şüphesiz en fazla ses getiren oyunlarından PlayerUnknown’s Battlegrounds, 12 Aralık’ta konsol tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Devamını Oku

PUBG kısa sürede 8 milyon satış rakamına ulaştı

Son dönemin belki de en popüler oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds, beş aydan daha kısa bir süre içerisinde 8 milyon satış rakamına ulaşmayı başardı.

Devamını Oku

PUBG’ye sadece FPS oynanabilen oyun modu geliyor

Şu an için hem first person hem de third person bakış açısıyla oynanabilen PUBG’ye önümüzdeki günlerde yalnızca FPS oynanabilen oyun.

Devamını Oku