PUBG

TSM, Rocket League ve PUBG takımlarını küçülttü

TSM, Rocket League ve PUBG takımlarını küçülttü

Team Solomid, Rocket League ve PUBG kadrolarının sayısında azaltmaya gideceğini açıkladı. TSM ismi altında yarışan oyuncuların üçü kalırken, altısı serbest bırakıldı

.

Takımın bloğundan yapılan açıklamada, her iki takım üyelerinden de övgüyle bahsedildi. “ Her iki takım da son yıllarda büyük zorluklar üstlendi. Onlarla yollarımız ayrılacağı için üzgünüz.” Takımdan ayrılacak oyuncular PUBG kadrosundan Christopher “Fexx” Wheddon ve Jere “Jembty” Kauppinen olurken, Rocket League kadrosundan da Remco “remkoe” den Boer, Otto “Metsanauris” Kaipiainen, Joonas “Mognus” Salo ve Nicolai “Snaski” Vistesen Anderse oldu.

Team SoloMid Twitter

Takımın eski kaptanı Remco “remkoe” den Boer ayrılık hakkında oyuncuların duyuru öncesinde de bilgi sahibi olduğunu söyledi. Ayrılığın sebebinin performans kaynaklı olduğunu söyleyen de Boer, ilk ikide olmadıkça TSM için mücadele etmelerinin zor olacağını söyledi.

Remkoe ayrca, TSM’in ligde veya oyunda değişiklikler olmadıkça Rocket League’de tekrar bir yapılanmaya gitmesinin zor olduğunu da söyledi. Bu açıklama, hem Rocket League hem de PUBG için yenilenmeye gideceklerini söyleyen TSM açıklamalarıyla biraz çelişkili görünüyor.

TSM sosyal medya ve topluluktan sorumlu yöneticisi Duncan Cox, Reddit’te yaptığı bir açıklamada ekibin oyuna geri dönmek istediğini doğruladı. Oyuna ne zaman tekrar dönecekleri veya kimleri transfer edecekleri konusunda ise bir açıklamada bulunmadı.

PUBG takımı oyuncularından Michael “mykLe” Wake, Rory “rawryy” Logue ve René “Braexco” Rehling, ise takımda kalacağını açıkladı. Bu oyuncuların her biri çalışma ahlakına sahip olduğunu ve başarma olma kararlılığını gösterdi diyen Cox, takımdan ayrılan oyunculara da teşekkür etti.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.