Eternal Fire VALORANT Game Changers VALORANT

Eternal Fire, VALORANT Game Changers Kadrosunu Duyurdu!

Ülkemizin önde gelen espor kulüplerinden Eternal Fire, VALORANT sahnesine bir kez daha kapı araladı. Geçmişte iki defa erkek VALORANT kadrosu kurup dağıtan organizasyon bu kez kendileri adına bir ilki yaparak kadın VALORANT sahnesine yani Game Changers’a bir kadro kurdu. Kadroyu; 12.07.2023 tarihinde, Eternal Fire sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile duyurdular. Eternal Fire’ın Game Changers kadrosu için belirlediği isim ise “Eternal Fire Valkyries” oldu.

Eternal Fire Game Changers Kadrosunda Kimler Bulunuyor ?

  • Simge “Wathena” Karaca
  • Beste “Ixela” Şenel
  • Verda Naz ”nlykie” Tuzcu
  • Eylül “Gianta” Eray
  • Dilal “Aphel” Yurdadoğ

Kadronun teknik ekibi ise:

  • Atakan “Epifanio” Demir (Koç)
  • Baran “Draken” Elüstü (Yardımcı Koç)

Kadrodaki oyunculardan Simge “Wathena” Karaca daha önce NOM Legion, Fuergo, Fire Flux Fierce ve Papara SupermMassive Female’da yer almış birisi. Beste “Ixela” Şenel ise haberini de yapmış olduğumuz HOWL Moonlight’da ve PCIFIC Luie’de uzun süre yer almış birisi. nlykie‘ye gelirsek, kendisi Milennium Agency Queens, İstanbul Wildcats Female ve yine PCIFIC Luie’de yer almış birisi. Game Changers turnuvalarının yanı sıra Ixela gibi onuda Rebels turnuvalarından da tanıyoruz. Eylül “Gianta” Eray, Rebels turnuvalarına mixlerle girmesinin yanı sıra Beverly Queens ile Game Changers elemelerinde de yer aldı. Dilal “Aphel” Yurdadoğ, Five Tales Esports ve PCIFIC Luie’de yer aldı.

Valkyrie Ne Anlama Gelir ?

Valkyrie terimi, İskandinav mitolojisine ve efsanelerine dayanan bir kavramdır. Valkyrie, genellikle savaş tanrısı Odin’in hizmetinde olan kadın savaşçılardır. İsmi, İskandinav dillerinde “cenaze yoldaşı” veya “ölüm tanığı” anlamına gelen “valr” ve “kız” kelimelerinin birleşiminden gelir. Valkyrieler, savaş alanlarında ölen cesetlerin ruhlarını toplayarak Valhalla adı verilen savaşçıların cennetine götürdükleri düşünülür. Burada savaşçılar, Ragnarok adı verilen dünya sonu savaşında Odin’in ordusuna katılmak üzere beklerler.

Eternal Fire’a Game Changers arenasına hoş geldiniz diyoruz ve başarılar diliyoruz.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir