FUT Esports VALORANT

FUT Esports Hindistan’da!

Başarılı Türk takımı FUT Esports Japonya’da düzenlenen Red bull Home Ground sonrası ikinci bir off-season turnuvasında boy gösteriyor. Hindistan’da düzenlenecek olan ve Team Vitality, FURİA, Gen.G gibi partner takımların mücadele edeceği Convergence 2023‘te temsilcimiz B grubunda mücadele edecek. Ödül havuzunun $50,000 USD olduğu turnuva 14 Aralık’ta başlıyor. Açılış maçında, 14 Aralık Perşembe günü saat 10.00’da, Gen.G Hindistan takımı True Rippers ile karşılaşacak. 

FUT Esports

FUT Esports B Grubunda Mücadele Edecek

Temsilcimiz B grubunda Pacific bölgesinin partner takımı Gen.G ve Hindistan kapalı elemelerinden gelen True Rippers ile mücadele edecek. Temsilcimiz ilk maçında 15 Aralık Cuma günü saat 10.00’da True Rippers ile karşılaşacak. İkinci mücadelesini ise 16 Aralık Cumartesi günü yine saat 10.00’da Gen.G karşısında verecek. Maçlar BO3 formatında oynanacak ve iki grubun birincisi büyük finalde karşı karşıya gelecek.

A Grubunda 3 Partner Takım Mücadele Edecek

Temsilcimizin aksine A Grubunda 3 farklı bölgeden gelen 3 farklı partner takım mücadele edecek. EMEA’dan kadrosunu büyük ölçüde yenileyen ve potansiyelli kadrosu ile Team Vitality, Pacific’ten yeni ve güçlü kadrosu ile Global Esports ve America’dan kadrosunda değişikliğe gitmeyen FURİA A Grubunda Boy gösterecek.

Temsilcimiz Gais’in Yokluğunda Karşılaşmalarda Boy Gösterecek

FUT Esports‘un başarılı koçu Eray ‘Gais’ Sarıkaya Hindistan’da olamayacak. Koç Gais 20 günlük askerliği nedeniyle takımla birlikte turnuvada mücadele edemeyecek. Gais‘in yokluğunda takımın başında Asistan Koç Alp ‘sw4y’ Özkuvancı olacak.

Hindistan’dan İlk Fotoğraf Geldi

FUT Esports

FUT Esports Yeni Formasını Tanıttı

Geçtiğimiz sezonki Siyah forma ile mücadele eden temsilcimiz bu sezon için Bordo forma ile mücadele edecek. Yeni forması ile ilk kez mücadele edecek olan FUT formaların üyelere özel ön siparişte olduğunu, çok yakında ise shop.futesports.gg  üzerinden satışta olacağını belirtti.

Heyecan Dorukta: Mandatory Cup #3 VALORANT Turnuvası Başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir