VALORANT mix

L2W Esports Game Changers Kadrosunu Duyurdu

Profesyonel sahnenin yeni takımlarından L2W Esports Game Changers’ta mücadele edecek L2W Fiore kadrosunu duyurdu.

L2W Esports Kadrosu

Urumçi “Aurora” Çağın

Kariyerine Beşiktaş Esports Female ile başlayan Aurora devamında Unknownpros Female formasını giydi. Genel olarak Controller rolünü üstlenen Aurora, bu sezon Game Changers EMEA: Series I‘de S4LUTE ile mücadele eden oyuncu Alliance Coven‘a 2-0 yenilerek elenmişti.

KD ACS ADR HS
0.93 190.7 123.0 %26.9

Kardelen “Destina” Bağış

Kariyerine Zero Zone W ile başlayan Destina devamında Fire Flux Fierce ve Unknownpros Female formasını giydi. Genel olarak İnitator rolünü üstlenen Destina, Sentinel rolüyle de karşımıza çıkmakta. Bu sezon Game Changers EMEA: Series I‘de S4LUTE ile mücadele eden oyuncu Alliance Coven‘a 2-0 yenilerek elenmişti.

KD ACS ADR HS
0.96 202.2 135.8 %25.6

Setenay “majamia” Aydemir

Kariyerine Turgutlu Belediyesi Esports Ladies ile başlayan majamia bu sezon hem Game Changers hemde Rebels‘te güzel sonuçlar aldı. Genel olarak Controller rolünü üstlenen majamia, bu sezon Game Changers EMEA: Series I‘de Turgutlu Belediyesi Esports Ladies ile mücadele eden oyuncu Excel GC‘a 2-0 yenilerek elenmişti.

KD ACS ADR HS
1.09 217.2 137.8 %18.1

Yağmur “daffy” Kaya

Kariyerine E-National Sports Club F ile başlayan daffy devamında İstanbul Wildcats Female ve Turgutlu Belediyesi Esports Ladies formaları giydi. Genel olarak Duelist rolünü üstlenen daffy, bu sezon Game Changers EMEA: Series I‘de Turgutlu Belediyesi Esports Ladies ile mücadele eden oyuncu Excel GC‘a 2-0 yenilerek elenmişti.

KD ACS ADR HS
1.03 224.3 147.2 %25.1

Melis “shadsi” Özel

Kariyerine Pcific Luie ile başlayan shadsi bu sezon Game Changers‘ta güzel sonuçlar aldı. Genel olarak İnitiator rolünü üstlenen shadsi, bu sezon Game Changers EMEA: Series I‘de Pcific Luie ile mücadele eden oyuncu FOKUS Sakura‘ya 2-0 yenilerek elenmişti.

KD ACS ADR HS
1.07 205.4 132.9 %27.0

L2W Esports ekibine Game Changers mücadelesine başarılar dileriz.

BBL Esports – FUT Esports | VCT:EMEA Ligi Derbi Özeti!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir