S2G Esports 2024 VALORANT VALORANT

S2G Esports, 2024 VALORANT Kadrosunu Duyurdu!

PUBG Mobile’daki başarıları ile tanınan ve geçtiğimiz sene VALORANT’a iddalı bir kadro ile giriş yaparak 2023 Birlik Ligi Split 1’de şampiyon Split 2’de ise ikinci olmayı başaran S2G Esports uzun süredir konuşulan 2024 VALORANT kadrosunu bugün saat 17.00’de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile duyurdu. VCL TR: Birlik Ligi’nin başlamasına 8 gün kala kadronun duyurulması da hem bazı teknik sorunları hemde bazı topluluk tepkilerini çekti.

S2G Esports 2024 VALORANT Kadrosu:

  • Muj

  • AslanM4shadoW

  • Jeyj7y

  • AimDLL

  • Russz

S2G Esports 2024 VALORANT
S2G 2024 VALORANT

Kadronun koçu için 999’dan LEGO’ya bir sürü isim konuşulurken duyuruda koça yer verilmemesi de ayrıca dikkat çekti. Duyuru neden gecikti sorusunun cevabı ise, bazılarına göre en başta bonservis bedelleri için sözleşmelerin bitmesinin beklenmesi. Duyuru tarihinin gecikme sebebi ise önce 10’u olan duyuru tarihinde S2G ailesinde bir vefat olması. S2G ailesine tekrardan baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz. 11’inde duyurulma sebebi ise kulübün, İslam için özel bir gün olan Regaip Kandili’nde dine uygun olmayan şeyler barındıran bir videoyu paylaşmak istememesi. Bugün paylaşılan video da ise teknik bir hata bulunuyordu. Videonun ortasından sonra, videoda ses bulunmuyor. Kadro duyurusu için bunca zamandır bekleyen taraftarlar, ise sonunda kadrolarına ulaştıkları için bu teknik soruna o kadar tepki göstermediler.

Eski BBL oyuncuları

S2G, Aslan’ın VALORANT’taki ikinci takımı olacak. Aslın kariyerine BBL ile başlamıştı ve şimdi 3 yıllık bir birlikteliğin sonunda yeni limanlara yelken açıyor. Muj, gittiği her takım başarılı olmuştu. Ama her başarının ardından bir şekilde kadroların dışında kendini buluyordu geçen sene başında FUT’un altıncı oyuncusu olduktan sonra şimdi tekrardan S2G ile sahnede. Jeyj7y, Surreal ve Parla ile yakaladığı başarılar sonrası uzun bir süre ismi BBL ile anılmıştı ama sezonda onu gördüğümüz takım Fire Flux oldu şimdi ise S2G ile tekrardan yeni bir yolda. AimDLL, geçtiğimiz sezon BBL’de altıncı oyuncuydu. Oynayacağı çok konuşuldu ama forma şansı bulamamıştı, şimdi bir sezon sahneden uzak kaldıktan sonra tekrar aramızda. Russz, geçen senede S2G Esports’da yer alıyordu. Ama onun da yolu bir zamanlar BBL’den geçmişti.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir